Pohištveni sejem

Cuk

Pripravnik
15. nov 2007
42
0
6
Bil.

Pohistveni sejem kot pohistveni sejem. Ce si kdaj ze bil, ne bos videl nic kaj novega (razen seveda novih modelov eksponatov).

Odkrito povedano sem bil letos nekoliko razocaran.

Ce se nisi bil, se ti bo zdelo precej uporabno, kajti imas veliko stvari na enem kupu.
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Bil.
Letos že trikrat
smile-1.gif


Se strinjam z zgornjim odgovorom. Bi pa poudaril, da so tudi letos svetle izjeme, ki pa jih ne bom našteval, ker sem pristranski
smile-1.gif


lp
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Sem vsak dan tam(delovno)... Načeloma bi rekel da ni nič takega za katoro zadevo bi rekel vau... Ker je veliko € tam je zadeva doterana(svea,gorenje,mineral....) Po drugi strani pa se čudim mzg-ju zkoji k.. plačuje tiste 3 blondinke da se tam med seboj pogovarjajo o pohištvu pa blage veze nimajo.
Nekaj kuhinj sem opazil da imajo bolj starinski način kar mi deluje zelo posrečeno. Bom pa ju3 prilepil kako slikco ali dve.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Tudi moja sodelavka je bila...res da tik ob koncu (nekaj pred osmo uro)...pa marsikaterega več ni bilo na štantu
evil.gif


itak je rekla da bo šla še enkrat (ob malo bolj 'frekventni' uri).
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Jaz sem tud bla včeri. No ja kaj pa vem. Dost novega res nisem vidla, sem si pa ogledala ene stvari za katere sem prej mislila, da so OK, ko pa sem si jih ogledala na sejmu sem vidla da to ne bo to.

Me je pa vsako leto kar strah stopit v prostor kjer so agresivci. To so raznorazna mala podjetja, ki več ali manj prodajajo razno šaro in to so pa k levi. Sploh ne smeš glave k njihovem pultu obrnit, ker potem jih nisi frej. To me res odbija.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.373
155
63
Kok pa je vstopnina letos.

Bi šel pogledat, pa glede na to, da sem bil nazadnje ko sem šel, precej razočaran, ne bi dajal ravno nekioh denarcev za ogled.
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Kot vsako leto je na sejmu prisoten Spinalis z nenormalno dragimi stoli, potem sem vidla enga bl vesoljskega od www.osm.si , model Capisco. Cena tudi vesoljska, neki čez 600 €. Pa Ergoles je tud imel neki stolov, ponuja pa 10% popust, sam moraš imet njihov katalog z nalepko iz katere je razvidno, da si katalog dobil na sejmu.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Kok pa je vstopnina letos.

Bi šel pogledat, pa glede na to, da sem bil nazadnje ko sem šel, precej razočaran, ne bi dajal ravno nekioh denarcev za ogled.

da se pridt notr za 5 eur
smile-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Ali mogoče veš katero podjetje je imelo razstavljeno kuhinjo na zgornji sliki?