Počeno vetrobransko

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Svašta.
Morda svašta, je pa v redu, da stranka ekzaktno ve kdaj ji pripada original in kdaj ne. V glavnem imamo tako in tako cenejša zavarovanja od konkurence, se pa da na ceni še dodatno prišparati, če nisi haklik na original/neoriginal.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a veš kaj je men zakon.

men je zakon, da če koga počim, da nima problemov s škodo in denarjem. men je zakon, da vem, d amam zavarovano na novo in da mi ne piskajo in praskajo. ne z neoriginal, rabljenimi ali kaj vem kakimi deli. to je en zakon. pa tut če stane 10% več k konkurenca.

nazadnje mi generali ni uspel sploh posredoavt ponudbe za avto, ko pa so jo, so bili 7€ cenejši od triglava. pa na triglav pokličem, me vse čaka, sam agent ne da in ne da za pir, če rabim ansvet, ga pokličem in to je to. nbenih abc kartic, k se abc ukine, nbenih anket, spama..nič. kako fajn smrekco, strgalo za led, kemični..pa kaj uporabnega.

imel tri bedne izkušnje z avti in vse tri je triglav rešil korektno, dobro, odlično celo.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Plačuje pošteno , zakaj ji nebi pripadal original? Toliko cenejši pa spet niste no.
Morda priporočam, da še enkrat prebereš vse skupaj.

Cenejši smo pa kar precej, ampak odvisno od šofera. Voznik s 50% bonifikacije in 35let vozniških izkušenj bo sigurno plačal pol manj kot drugje.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
nakladaš....
kaj se zgodi če v takem primeru naredi sin škodo ki imam samo 5let vozniških izkušenj
Nič posebnega, razen če stranka ob sklenitvi izjavi, da vozila ne bo uporabljala oseba mlajša od 24 let in sprejme omejeno kritje za mladega šoferja. Premija je temu primerno nižja, je pa res da bo zavarovalnica odbila 30% škode v primeru kritja škode iz kaska zaradi prometne nesreče, če je vozilo vozila oseba v nasprotju z izjavo.
 
Nazadnje urejeno: