Pobeg pred policijo

anton

Pripravnik
22. avg 2008
41
0
6
Ali kaj ustavljate modrim prijateljem? Jaz jim v desetih letih motoriranja še nisem ustavil. Vedno, ko me želijo ustaviti, se najprej naredim, da bom ustavil potem pa samo gas do podna... Je super občutek, ko policaj samo neumno gleda in se čudi.
Znanci so me zaradi motorističnih norčij označili za primitivca, samo meni je blazno dober občutek divjat ponoči čez mesto, kurit gume itd. No, zaradi tega imam tudi probleme z ženo, mi pravi, da se lahko počasi zresnim....ker imava že tri otroke.
Torej fantej, kaj bežite? Lahko bi kdaj skupaj posneli kako akcijo...
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
O, spet ena fajn tema.
cheer.gif


Bi, pa me nočejo ustavljat.
smile-1.gif


Ker se vozim malo dlje kot 10 km od doma, in imam tablico na motorju, mi niti na misel ne pride, da bi bežal.
Vozim ne tako brezglavo, da si nebi mogel privoščit počakat.

Kvečejmu kje na domačem terenu (z motorjem brez tablice) kjer točno vem, kje je kaka gozdna cesta, bi razmišljal o tem. Ampak tud tam ne pomaga kaj dost, ker bodo od domačinov zvedeli, kdo si, in bodo prej doma, kot ti.


btw: kdaj bo piknik?
 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Čigav alter pa si ti, ker je več kot očitno, da si prišel provocirat?

on: Vedno kadar me policisti ustavljajo jim ustavim. V večini časa tudi piham v alkotest, rezultat je bil vedno 0,00. Enkrat samkrat sem plačal kazen, ker sem izven naselja pripeljal malenkost prehitro.
Tvoji prijatelji imajo prav, res si primitivec. Zresni se, če ne bodo tudi tvoji otroci delali enako.
 

anton

Pripravnik
22. avg 2008
41
0
6
Kaj pomeni to "čigav alter si"?
Pobeg pred policijo se mi ne zdi nič takega, sicer pa ne mi govorit, da voziš po omejitvah. Jaz sem vesel, če grem čez naselje pod 90 km/h. Počasna vožnja mi ne ustreza in ker sem dober voznik je potem to enako kot če ti voziš po omejitvah. Moj namen ni nobeno provociranje, samo pošten sem in povem tako kot je. Če bo moj sin delal enako in mu bo uspelo toliko pobegov, mu bom samo čestital. Ti verjetno še nimaš otrok, ko take hecne streljaš.
Pa tudi tega ne verjame, da vedno 0,0 napihaš, to je praktično nemogoče. Greš zvečer v kak lokal, spiješ dva tri pivake in potem gas. To delamo že vsa leta in ni bilo do sedaj nič narobe, no samo dva kolega sta se ubila od cirka 15-ih.
 

ZareLepotec

Pripravnik
2. okt 2007
47
0
6
Nikoli!
Kot si reku, tko mal nardiš, ko da boš ustavu in vidiš kako milinčnik oblizne prst, obrne listek v blokcu, se prime za kapco, jo sname in vzame svinčnik, nakar te zopet pogleda in se široko nasmehne, ker ve da bo veselo pisal, beležil, sešteval in množil, nakar pa samo gas mimo.
tongue-1.gif

Doživel sem tudi že to, da se je pognal v avtu, kjer je njegov plavi brat že veselo verglal tisto astro. Nazadnje sem jim uspel uidet, ker sta se spričkala kdo bo peljal avto. Je visoki malega potegnil iz avta, ampak mali vztrajen se ni dal in je deda odrinil in se stlačil nazaj za volan. Visoki pa na noge pa z vrati luputat pa vik in krik zagnat
jezen.gif
Sem se čist lepo mirno lahko naprej odpeljal, toliko sta mela dela sama s sabo.
Spet drugič enkrat se mi je zgodilo, in se mi zdi, da je bilo to edinnkrat ko sem jim ustavil, za njihovo dobro, ko so bili trije. Fantiči so stopili na sredo ceste in se prijeli za roke
shocked-1.gif

Ampak sedaj ko sem že kako leto ali dve starejši tudi mene minevajo take norčije. Edino tablico imam ponavadi ukradeno. Tako ali tako jih ob cesti leži polno. Nisem imel še nobenih sitnosti z radarji, slikicami na domu in podobno
zmaga.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik anton pravi:
Kaj pomeni to "čigav alter si"?
To pomeni, da se mi zdi, da si že od prej uporabnik alterja, in ker je zadnje čase moderno pljuvati po motoristih, si se registriral na nov nick, zastavil provokativno vprašanje, da boš potem lahko pokazal kakšni norci so motoristi.

Citat:
Uporabnik anton pravi:
Pobeg pred policijo se mi ne zdi nič takega, sicer pa ne mi govorit, da voziš po omejitvah. Jaz sem vesel, če grem čez naselje pod 90 km/h. Počasna vožnja mi ne ustreza in ker sem dober voznik je potem to enako kot če ti voziš po omejitvah.
Ne vozim vedno po omejitvah, izven naselja ga velikokrat pošteno odprem. V naselju pa gre bolj ali manj po omejitvah, ker imam rad nekaj manevrskega prostora za primer, ko te kdo izsili. Saj veš kako je v mestih ali naseljih z veliko dovoznimi potmi.

Citat:
Uporabnik anton pravi:
Če bo moj sin delal enako in mu bo uspelo toliko pobegov, mu bom samo čestital. Ti verjetno še nimaš otrok, ko take hecne streljaš.

Kaj pa bo takrat, ko mu nekega dne ne bo uspelo? Komu boš čestital takrat, ko se mo ovil okoli kandelabra, škarpe, ograje? Imam otroke in upam, da bodo vzgojeni v odgovorne ljudi.

Citat:
Uporabnik anton pravi:
Pa tudi tega ne verjame, da vedno 0,0 napihaš, to je praktično nemogoče. Greš zvečer v kak lokal, spiješ dva tri pivake in potem gas. To delamo že vsa leta in ni bilo do sedaj nič narobe, no samo dva kolega sta se ubila od cirka 15-ih.

Je mogoče. Jaz uporabljam motor za vožnjo zato, ker v tem uživam in ne, ker bi potreboval prevoz od gostilne do doma. Samo dva kolega sta se ubila? Super. Verjetno ti je bilo vseeno za oba, kajne? Ker zame bi bila to dva mrtva kolega preveč.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik anton pravi:
Ali kaj ustavljate modrim prijateljem? Jaz jim v desetih letih motoriranja še nisem ustavil. Vedno, ko me želijo ustaviti, se najprej naredim, da bom ustavil potem pa samo gas do podna... Je super občutek, ko policaj samo neumno gleda in se čudi.
Znanci so me zaradi motorističnih norčij označili za primitivca, samo meni je blazno dober občutek divjat ponoči čez mesto, kurit gume itd. No, zaradi tega imam tudi probleme z ženo, mi pravi, da se lahko počasi zresnim....ker imava že tri otroke.
Torej fantej, kaj bežite? Lahko bi kdaj skupaj posneli kako akcijo...
No comment!!!
stupid-1.gif
 

anton

Pripravnik
22. avg 2008
41
0
6
Res ne razumem zakaj tako zgražanje. Jaz sem edini pošten tukaj, oz. sem edini pravi motorist. Počasno cijazenje je za stare fotre.
Je torej kdo za kako snemalno akcijo kakih cestnih incidentov. Če se bo zapletlo, bom jaz zrihtal.....
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Jaz pa ko vidim, da me policaji hočjo ustavt se mirno prpeljem do njih pol ko sem pa vzporedno z njim ga zategnem na tazadnjega, da ne more videt tablce in problem rešen .
hysterical-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik anton pravi:
Res ne razumem zakaj tako zgražanje. Jaz sem edini pošten tukaj, oz. sem edini pravi motorist. Počasno cijazenje je za stare fotre.
Je torej kdo za kako snemalno akcijo kakih cestnih incidentov. Če se bo zapletlo, bom jaz zrihtal.....
Kako? Boš postrelil policaje?
crazy1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Mogoče si tudi ti eden izmed tistih motoristov, ki jih moti, da obcestne ograje nimajo še enega sloja ograje spodaj. Rvno zato motorist prileti direkt v stebriček. Hehe, od kdaj pa motoristi letijo?
smile-1.gif
Aha, tukaj imamo enega.

Malce si oglej, kaj te morda še čaka v prihodnosti:

Klik!!!


Klik!!


Upam, da ne priletiš na haubo mojega avta.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ja gretzky, a nista z Elvirjem kolega?
cool-1.gif


Ga boš pa ja prepoznal. Po prvem stavku ne morš sfalit.
cheer.gif

Aja, saj že vseskozi veš kdo je, samo nas si hotel na stranpot pripeljat.
grims-1.gif


Fantje, ne se zgledovat po antonu, on si to lahko privošči, ker ima itak same veze pri policiji.
grin1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Kero nabijanje. hahaha
ne-ne-1.gif


Pa dobro, sej je fajn brat take izmišljene zgodbice. Ampak, vsaj naj se spodaj pod zgodbico dopiše, da je fejk. Da nebojo pol 16 letniki in ostali tega posnemali in bo še več nedolžnih mrtvih zaradi norih motoristov.
 
Nazadnje urejeno:

anton

Pripravnik
22. avg 2008
41
0
6
To je kar resnično, sem včeraj spet izvedel spektakularen pobeg.....
cheer.gif
jim ni bilo popolnoma nič jasno.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Ja videl sem. Dobr si peezda da upaš
zmaga.gif