Plivasept šampon

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Pliva Ljubljana ali v skrajnem primeru Zagreb.
A rabiš za psa kopat ali za kaj druga?
 
Nazadnje urejeno:

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Ja za psa...
frown-1.gif

Sem poslal že včeraj na Plivo...bomo videli odgovor

je kar strošek če moraš redno kopati s tem....
Veterinarji pa prodajajo v stekleničkah po 1 dcl kot da je zlato. Kupijo pa večjo količino in nato prelivajo.


@Jernej...
nimate v zdravstvu tega drugače kar za redno uporabo?
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Sem sel pogledat in turns out, da nam klorheksidinsko milo "mesajo" kar v hisni lekarni (hibisept). Tako da ti zal ne morem pomagat.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Hojla!

Glede na to, da vas ima tu kar nekaj userjev izkušnje s Plivaseptom, bom malo obudila temo.
Naši mrcini se že enih 10 dni vlečejo po hrbtu in temenu neki mozoljčki. Ne vem, ali ga je začela pri 5. mesecih mučiti puberteta
smile-1.gif
). Sicer smo ga takoj po prihodu domov vrgli pod tuš, a vendar... Ali pa je vzrok hrana, ki smo jo tudi zamenjali nekje v tem času. Kot opažam, ga ti mozoljčki nič kaj ne motijo v smislu, da bi ga srbelo.
Zdaj pa ne vem, ali bi psa celega skopala s Plivaseptom, ali bi mu samo dnevno mazala pikice, ali oboje - skopat in potem še mazat...
sprasujem se.gif


Lep pozdrav, pa
roza.gif
!
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Mazal ga sam z šamponom nebi, razen če spirate milnico dol ! Za skopati pa ne bo nobenega problema, seveda če ima dlako, kot Koder potem še kak balzam čez .... pa ne predolgo gor pustiti, da še dodatno ne ziritira kože, pa temeljito sprati ! Naša pudljica ni imela nobene reakcije na Plivasept šampon! Ta Plivasept jaz redno uporabljam ob kopanjih pozimi, ko psu samo noge namilim z tem šamponom, po trupu pa drug šampon, da preprečim morebiten razvoj glivic med prsti na tačkah, ker pobije res vse mikrobe, čisto kot preventiva, zelo uporaben je tudi za garje, ki jih žal lahko dobijo tudi negovani kužki, na posamznem delu !

Sicer bi pa sam pomislil tudi, da morda z hrano ni vse OK, ste kaj spreminjali ???
 
Nazadnje urejeno:

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Hojla!

Ja, saj sem napisala, da se je v nekje istem času skopal v potoku in da smo zamenjali hrano.
Malo sumim tudi reakcijo na visoko travo, ker hodimo lulat na travnik, ki ga že nekaj časa niso pokosili in je trava že skoraj višja od njega, samo me malo mede, ker so izpuščaji po hrbtu in vratu, nič pa nima po trebuhu in tacah.
confused-1.gif
Še najbolj imam na sumu hrano, tako da bomo v prihodnjih dneh malo opazovali in testirali.
Dlaka je pa ful kratka in črna, tako da se vidi vsaka pikica od mozoljčka, ker tam ni dlake.
frown-1.gif


Lep pozdrav, pa
roza.gif
!
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
To je malo čudno, da bi bilo od zunanje zadeve, ker najprej fašejo tam okoli seskov in moški na istem mestu, tam se dogaja če je trava problem ! Škode ne bo če ga 1 x skopate z plivaseptom, če ni izjemno občutljiv.