Plinska peč - kateri prodajalec / izvajalec

jurga

Fizikalc
5. mar 2010
1.750
50
48
podravska
Čas bo za menjavo plinske peči.
Ima kdo kake dobre izkušnje s kakim od izvajalcev oz. ima kdo kako priporočilo v lj. oziroma okolici.

Na hitro sem malo pogledal po internetu in našel:
https://ponudba.viessmann.si/ - tule pa ne vem, ima viessmann svoje lastne izvajalce?

V glavnem predno mi pošljejo ponudbe, so dobrodošle tako dobre kot slabe izkušnje, ki jih imate. Tudi potem na dolgi rok s servisiranjem recimo.
IMMERGASS -vedno gas . ta ti je cenovno ugodna ,servisi zanesljivi po celi SLO , ne boš čakal na njega če je kaj narobe . zmontiral sem jih že par sto ,delajo v nulo .
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Jaz sem predeloval kurilnico in sem obstoječo Viessmann peč nadgradil z dodatno vejo talnega gretja in je bilo potrebno dodati mešalni ventil in ostalo, pa mi je to naredil Jekov iz Železnikov. Z samo "strojno inštalacijo" sem bil zadovoljen, tudi cenovno. A pri programiranju se je zataknilo. Tega sem se na koncu lotil sam in uredil krivulje. Redni servis pa mi dela Vigis in mi je dobro svetoval pa še malo pomagal.

Sicer mi je malo žal, da nisem vseh delov kupil od Viessmanna (Seltron), bi moral skeširati dodatnega (vsaj) jurja in bi imel avion od kurilnice :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: majaron