Planet Golob

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.024
113
L
Ne vem zakaj čistilni niste bili glasni tudi, ko je minister pravil, da je plačevanje davkov glupo, ko so bratje prodajal državi drage svinčnike, pa neuporabne civid teste, ventilatorje in maske, pa se je AC mimo Trebnjega zavlekla za kar lep čas, prevoznik pa je dobil most čez AC na nelegalno parkirišče, pa se preko raznih kvazi eko društev izsiljuje gospodarstvo, če ne plačajo jim bodo pač zakomplicira z dovoljenji, da se jim na koncu niti ne bo splačalo gradit širit podjetij...
Vse skup eno mafijsko početje.
Sam še patrio si pozabil omenit... :)
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.230
717
113
V tujini razveljavljajo razpise dokler ni izbran željen izvajalec. Tako da tam tudi ni vse čist čisto. Pametne države ščitijo svoje izvajalce. Imajo stroge pogoje in zakone ampak jih ščitijo, ne pustijo kar tako tujcev notri...
Mimogrede, v lj gradijo velik projekt (vreden glih ene tolk kot postaja ) Grki. ker noben drug ni smel.
2 plinska bloka v TE-TOLu

Zoki osebno bil selektor...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.129
2.472
113
Je pa res nisem, zato imam pa tebe pa vaš nacionalni interes v obliki medijev, mercatorja, laškega in uniona.
A naj še mal po spominu brskam, al naj kar trojke kličem?
Na sosednjem forumu imaš 2 posta uporabnika Firesnake (poskrolaj malo nižje, ker ne uspem najti direktnega linka) v katerih je en kratek seznam dosedanjih dosežkov te vlade. Je eno tako razmeroma zanimivo branje. Ko se pač že spet omenja tistih par dosežkov prejšnje. Edino kar je verjetno univerzalna resnica je to, da ni poštenih na nobeni strani, kakorkoli obračaš. https://slo-tech.com/forum/t824813/799

Moram pa povedati, da je sedaj prvič, da se dogaja, da mi tudi vsi sosedje jamrajo o politiki in vladi, kar mi nikoli prej v življenju niso oziroma o tem sploh nikoli nismo debatirali (zadnjih 25 let), tako, da se tudi tistim, ki jih politika doslej ni kaj dosti zanimala očitno nabira in jim popušča potrpljenje.
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.979
113
Na sosednjem forumu imaš 2 posta uporabnika Firesnake (poskrolaj malo nižje, ker ne uspem najti direktnega linka) v katerih je en kratek seznam dosedanjih dosežkov te vlade. Je eno tako razmeroma zanimivo branje. Ko se pač že spet omenja tistih par dosežkov prejšnje. Edino kar je verjetno univerzalna resnica je to, da ni poštenih na nobeni strani, kakorkoli obračaš. https://slo-tech.com/forum/t824813/799

Moram pa povedati, da je sedaj prvič, da se dogaja, da mi tudi vsi sosedje jamrajo o politiki in vladi, kar mi nikoli prej v življenju niso oziroma o tem sploh nikoli nismo debatirali (zadnjih 25 let), tako, da se tudi tistim, ki jih politika doslej ni kaj dosti zanimala očitno nabira in jim popušča potrpljenje.

FireSnake:: 6. apr 2024, 13:29​


ta post bi lahko bral ure :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in erikson

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.415
113
v lokalni ostariji
Kaj najprej niso vedeli, da bo treba vse naredit? Drugo cev so delali turki, zakaj ne naši? In potem prikažejo projekte iz tujine, ki so enaki našim, a samo pri nas ne pride nihče. Ko pa pride, pa "portal ne dela". Pa ne mi rečt, da je to bil slučaj no. Preveč prozorno. Naj raje direkt povedo, "dali bomo našim in zato bomo pač plačali več", pa Tarča ne bi bla niti potrebna.
Na žalost delajo Turki, tako da slovenska operativa je izgubila možnost za pridobitev zelo dobre reference.
Oddaja preko portala je nuja. So pa najbrž čakali do zadnjega z oddajo. Se pa dogaja da kdaj pa kdaj crkne.
Kje plačano več. Kratkoročno in dolgoročno pa je težko reci. Ampak glede na to, kako je zahodnemu svetu žal da je vse preselil na Kitajsko se bojim, da bomo jokalo za slovensko gradbeno operativo ko jo bomo bistroumni uničili, da bo ja navidezno gradil cenejši tujec.

Je pa politika pomembna pri pridobivanju posla. Sedaj obvoznice ne obnavlja mapri ampak kpl (kot podizvajalec strabagu...)
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Na sosednjem forumu imaš 2 posta uporabnika Firesnake (poskrolaj malo nižje, ker ne uspem najti direktnega linka) v katerih je en kratek seznam dosedanjih dosežkov te vlade. Je eno tako razmeroma zanimivo branje. Ko se pač že spet omenja tistih par dosežkov prejšnje. Edino kar je verjetno univerzalna resnica je to, da ni poštenih na nobeni strani, kakorkoli obračaš. https://slo-tech.com/forum/t824813/799

Moram pa povedati, da je sedaj prvič, da se dogaja, da mi tudi vsi sosedje jamrajo o politiki in vladi, kar mi nikoli prej v življenju niso oziroma o tem sploh nikoli nismo debatirali (zadnjih 25 let), tako, da se tudi tistim, ki jih politika doslej ni kaj dosti zanimala očitno nabira in jim popušča potrpljenje.

Na sosednjem forumu imaš 2 posta uporabnika Firesnake (poskrolaj malo nižje, ker ne uspem najti direktnega linka) v katerih je en kratek seznam dosedanjih dosežkov te vlade. Je eno tako razmeroma zanimivo branje. Ko se pač že spet omenja tistih par dosežkov prejšnje. Edino kar je verjetno univerzalna resnica je to, da ni poštenih na nobeni strani, kakorkoli obračaš. https://slo-tech.com/forum/t824813/799

Moram pa povedati, da je sedaj prvič, da se dogaja, da mi tudi vsi sosedje jamrajo o politiki in vladi, kar mi nikoli prej v življenju niso oziroma o tem sploh nikoli nismo debatirali (zadnjih 25 let), tako, da se tudi tistim, ki jih politika doslej ni kaj dosti zanimala očitno nabira in jim popušča potrpljenje.
Alterjev forum je omejen na 10000 znakov na komentar nikjer pa ni števila koliko si jih porabil. Težko lepit kaj sem.



FireSnake:: 6. apr 2024, 08:04​

Zdaj pa poglejte kup tega sprenevedanja:
https://siol.net/novice/slovenija/matej...
In ti naj bi dobili 2 evroposlanca?

Vsak odgovor enako: demantira srž vprašanja in naplete nekaj čisto tretjega.
Laže tako, da še sam sebi ne verjame.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk:: 6. apr 2024, 08:15​

Malidelničar je 5. apr 2024 ob 21:47 izjavil:
Pa saj imate ful izbire na evropskih, za vsakega je nekaj.
Mislim, če iz tega nabora ne zmorete najti ven nekaj pametnega ...
Aja, lahko poveš kdo je ekonomsko liberalec, ki bo rešil nas "beguncev" in ni pokvarjena baraba?

FireSnake:: 6. apr 2024, 13:29​

Glede evropskih volitev, po sveh felerjih ciljajo na dva poslanca. Resno?
Naštejmo dosežke tele vlade.

https://slo-tech.com/forum/t815089/p790...


Ker levaki lažejo, kot pes teče (hkrati pa imajo spomin zlate ribice) je treba zraven vsake trditve podati vir.
In to sem tudi naredil.

Dosežki te vlade:
- policija (brutalna podreditev s kadrovanjem in pritiski)
vir: https://siol.net/novice/slovenija/to-so...
- brutalno kadrovanje drugod (pozor, na viru ni vsega) klik
- oni političnemu kadrovanju pravijo, PAZITE: depolitizacija klik
- izguba elektrarn pri rekordnih cenah elektrike
- premogovnik uvaža premog, elektrarna pa stoji
- preklic zvišanja olajšave, kar je že samo po sebi dost katastrofalno za levo vlado, poleg tega je stvar zelo verjetno neustavna
- zakon o rtv samo zato, da se zamenja vodstvo, tudi zelo verjetno neustaven
- normiranci
- šopirjenje proti Hrvaški na začetku, zdaj so pa vse podpisali
- ministrstvo za pot v idiokracijo
- kupovanje "neodvisnih" POKVARJENIH novinarjev klik in klik in klik
- človek, ki ga varuje, dela na črno, a golob pravi, da je to vse OK klik
- sledenje fursa brez odredbe sodišča
- fiasko morje + sonce zdravita kovid. Temu se je smejalo 3/4 Evrope
- kurbinsko poplesavanje mimo častne čete in obračanje hrbta
- vodenje sej državnega zbora malo po svoje
- zaposlovanje oseb v kabinetih, ki še same ne vedo zakaj so tam (team building mislim, da)
- rušenje vodilnih kadrov in nastavljanje svojega gnoja (strokovnost nima veze, kot so prej obljubljali)
- Golob ima raje mamilarje, ki vlamljajo na tujo posest kot pa DUTB
- pol milijarde za nevladnike: predvsem LGT++++
- posiljevanje LG+++ v šole
- otroke v posvojitev LG+++++
- nevladniki narekujejo kakšni bodo zakoni
- tri nova ministrstva
- proti (!!!) manjši obdavčitvi plač
- nezmožnost pogajanja z zdravniki (podal jim je lažne obljube)
-


- premogovnik Velenje se podpira, zato mora TEŠ šparati s premogom
- HSE elektriko kupuje na trgu (v času popolnoma divjih cen)
- za šefa HSE dajo poročno pričo Goloba
- država (torej davkoplacevalci) dokapitalizira HSE z 492 mio EUR
- zdravstvo ne dobi nobene ponudbe za elektriko za 2023
- na sestankih GD policije sedi in daja navodila nekdo, ki je obsojen na dve leti zapora za gospodarski kriminal in nima nobene funkcije v vladi
- rekordno zadolževanje
- finančni načrt temelji na predpostaki, da bo poleti 2023 šlo vse na bolje
- podiranje ograje (dajanje očitnega pozitivnega signala beguncem)
- Tarča 8.12.2022 zvečer: noče/ne zna odgovoriti na KONKRETNO vprašanje o kadrovskih čistkah v policiji
- krčenje nujne medicinske pomoči
https://www.rtvslo.si/zdravje/krcenje-m...
- javni sektor štrom po 200EUR gospodarstvo pa po 450EUR
(kasneje dali kapico na 217 klik)
- odstopi ti minister za notranje zadeve, ker se brutalno vmešavaš v kadrovanje na policiji naslednji dan pa v EU parlamentu razlagaš o vladavini prava
- pol milijarde vržeš v firmo, ki proizvaja elektriko, drugi dan blodiš o sončni prihodnosti
- mesec noče ministrstva, ki ga je sam izsilil klik
- 170 MIO injekcija ELES-u klik
- zafiksan mesečnik: izvoz je trenutno največja Ahilova peta našega gospodarstva klik
- Elektro Ljubljana Miloviću plačal 308.800 evrov, a ne najde pogodbe in poročil klik in klik
- Plačil Golobovemu “varnostniku” ne najdejo https://www.dnevnik.si/1043003949 (in klik na drugo povezavo iz prejšnje alineje)
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.173
1.174
113
Na sosednjem forumu imaš 2 posta uporabnika Firesnake (poskrolaj malo nižje, ker ne uspem najti direktnega linka) v katerih je en kratek seznam dosedanjih dosežkov te vlade. Je eno tako razmeroma zanimivo branje. Ko se pač že spet omenja tistih par dosežkov prejšnje. Edino kar je verjetno univerzalna resnica je to, da ni poštenih na nobeni strani, kakorkoli obračaš. https://slo-tech.com/forum/t824813/799
To da ni poštenih na nobeni strani se strinjam, pa ne zaradi zapisa nekega Firesnaka iz kleti. Moti pa me hinavščina, eni plvajo po drugih, svojega lastnega praga pa ne spucajo, ne, ker s tem pljuvanjem si samo teren pripravljajo za njihove mahinacije, ko pridejo na oblast. Sploh ni interes razčititi s tem.
Moram pa povedati, da je sedaj prvič, da se dogaja, da mi tudi vsi sosedje jamrajo o politiki in vladi, kar mi nikoli prej v življenju niso oziroma o tem sploh nikoli nismo debatirali (zadnjih 25 let), tako, da se tudi tistim, ki jih politika doslej ni kaj dosti zanimala očitno nabira in jim popušča potrpljenje.
To pa da sosedje jamrajo je pa čist običajno, saj so jambral skoz, samo nisi v pravih krogih, ker vas je zadnjih 25 let bolel k za politiko, sedaj ste pa mal starejši z preveč časa. Pejd med mlade (diskoteke, lokale...) pa jih posluš če kj čez politiko jambrajo.
Nabira se pa jeza vsem mladim in starim, ker kaj so naredili iz te države ni nikomur podobno, to sploh država ne bi smela več biti, to je samo vrtiček za plenjenje posvečenih, kateri se svaljkajo že zelo dolgo v tej politiki in plenijo. Včasih imam občutek da stranke prav tekmujejo, katera bo večjo škodo državi naredila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko in msenjur

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.350
113
Pomurje
Milijarda za covid dodatke oz. podkupnine za JS, ki jih nihče v EU ni poznal in na koncu volitve zgubi, da je mera polna še celoten JS naredi pohlepen do konca, zdaj se pa čudi novim davkom.
Idioti pa bi še naprej volili luzerja nesposobnega.

Reorganizirajte že desnico bomo vsi imeli veliko od tega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur