Planet Golob

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.942
5.018
113
A 24ur in Siol sta javna servisa? Nisem vedel, se opravičujem. Do sedaj sem mislil, da imata ta 2 medija svoje lastnike. Kaj vse ne slišiš tu gori:bonk:. Aja to še. Kaj že ima vlada ali vse vlade do sedaj pri teh 2. medijih?
Glede na to da se programski svet na RTV Slo menja v najkrajšem možnem času, potem sem, vsaj jaz, globoko zaskrbljen v kaki državi živim. Na Siolu so že Golobovi noter, POPTV je tako ali tako murgeljska podaljšana roka. Živ dokaz da smo tik pred režimom Kim Una.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Kolikor vem imaš vso možnost kupiti Siolove delnice (baje mu gre slabo), pa lahko začneš nov projekt imenovan uravnoteženi medij. Ti nobeden ne brani.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kolikor vem imaš vso možnost kupiti Siolove delnice (baje mu gre slabo), pa lahko začneš nov projekt imenovan uravnoteženi medij. Ti nobeden ne brani.
Siolu gre slabo zdaj, ko je spet padel v roke komunistom oziroma Golobu, ki je na čelo siola postavil komunista iz ultra rdečuharskega portala Necenzurirano Cirmana. Prej je šlo siolu dobro.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Pa kdor je zanj je belček. Kam naj se uvrsti kake druge sorte -ist?
Žeže. ampak Janša je VEDNO vabil k sodelovanju in k pogovoru VSE. Tudi levičarje komuniste. Torej je demokrat.
Med tem, ko levičarji komunisti VEDNO povdarjajo, da se z Janšo in desnico ne bodo pogovarjali. Torej avtokrati, ki se nočejo usklajevat in nočejo pogovarjat z drugače mislečimi. To je pa čisti komunizem.
Kdor se noče pogovarjat z drugače mislečimi, nima kaj iskat v politiki, sploh pa ne v demokraciji. Politika je namenjena dogovarjanju in tega komunisti nočejo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kaj se pa vi kljukci rdeči tako debilno režite? Janša je svoje vlade zmeraj sestavil tudi z levimi strankami. Pomeni da je demokrat. Pol ste pa rdečkarji levičarjem očitali, da so pa izdajalci, ker so šli z Janšo v vlado. Komuniste zmeraj nekdo izda.