Plačanci?

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
In kaj je tebi pri tem kul?

A niso to "vaši"?
grims-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
vseen mi je...dokler ne bodo v zaporu ali z kakšnimi konkretnimi dokazi mi je pa sploh vseeno
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Evo Izi ,Rizi ,Bizi , a smo si sedaj na jasnem. Spizdite komunajzarji blentovi , čefurji pejte domov od koder ste prišli, pa spet dol v Bosni delejte revolucijo , tle vas sploh ne rabimo !
10.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

stupid-1.gif
Od tetkinega prijatelja sosed je tudi klepnil policaja. Ker sem pa jaz na Golovcu dvakrat srečal Jankoviča, iz tega sledi, da je demonstracije plačal Jankovič in to po 50€ za kocko ali dve malici za transparent.
Ma to je še huje, kot bi prebiral Lucuja.
evil.gif

ali pa pravljice o trgovini z orožjem...dokazov za enkrat ni niti pri tem plaæancih niti da se je J okoristil z eno samo marko,

ampak hej, bebčki pač verjamete v to, kar želite verjeti...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

stupid-1.gif
Od tetkinega prijatelja sosed je tudi klepnil policaja. Ker sem pa jaz na Golovcu dvakrat srečal Jankoviča, iz tega sledi, da je demonstracije plačal Jankovič in to po 50€ za kocko ali dve malici za transparent.
Ma to je še huje, kot bi prebiral Lucuja.
evil.gif

ali pa pravljice o trgovini z orožjem...dokazov za enkrat ni niti pri tem plaæancih niti da se je J okoristil z eno samo marko,

ampak hej, bebčki pač verjamete v to, kar želite verjeti...

Za take trole, kot si ti, so pravi dokazi samo Požarjeve pravljice.
stupid-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Evo Izi ,Rizi ,Bizi , a smo si sedaj na jasnem. Spizdite komunajzarji blentovi , čefurji pejte domov od koder ste prišli, pa spet dol v Bosni delejte revolucijo , tle vas sploh ne rabimo !
10.gif

A sedaj si pa že dobil za pasulj z mesom in si se javil za vaškega bebčka?
priden.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Mar ni vse napisano ? levaki in hkrati čefurji ste plačevali za proteste, sedaj pa spizdite, jasno ?
 
Nazadnje uredil moderator:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pa sej to je dobro za zdravje. Pa mnde da paše. Bo tvoj novi predsednik znal kej o tem povedat. Mogoče ga je zato volil!