Pivo

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Med poukom je biu zakon, k ni blo dost cajta za "napit" se ga... pol je blo treba pa po bolj resnem (beri: okol 10% alkota) pivu posečt
grin1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
V Victoriji (na litostrojski) so mel tako Staropramen kot Tennents-a 3 leta nazaj... pol ga kr umes niso mel več. Zadnč sm pa opazu, da majo spet Staropramen... tko da možno da majo tud Tennentsa. Pipce so še zmer tam :)

Pa London pub ga ma tud verjetno.... samo nism preverjal.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Staropramen so imel še kakšno leto ali dve nazaj v domžalah pri TPC Breza, tm ko je bil včasih Jerovšek computers... NE vem kko se reče lokalu - če je sploh še - vem pa da ga je imel radijec Don Sergio...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Za na morje sem si včeraj nabavil 2 platoja Gosserja po 0,54€ za 0,5L. A je to drago? Sploh ne vem kake so cene ker tako redko kupujem v trgovini...

Aja pa eno tequilo za 10€, sam to bom pil v izrednih razmerah (pomanjkanje alkohola).





goesser.jpg
 
Nazadnje urejeno:

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:

Za na morje sem si včeraj nabavil 2 platoja Gosserja po 0,54€ za 0,5L. A je to drago? Sploh ne vem kake so cene ker tako redko kupujem v trgovini...

Aja pa eno tequilo za 10€, sam to bom pil v izrednih razmerah (pomanjkanje alkohola).





goesser.jpg




Je to tisto s kuglco v piksni ?

 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Za na morje sem si včeraj nabavil 2 platoja Gosserja po 0,54€ za 0,5L. A je to drago? Sploh ne vem kake so cene ker tako redko kupujem v trgovini...
Aja pa eno tequilo za 10€, sam to bom pil v izrednih razmerah (pomanjkanje alkohola).


goesser.jpg

Je to tisto s kuglco v piksni ?


Hmmmm, nope. Sem šel prav pogledat te piksne ker mi ni blo jasno o čem govoriš. Skratka, v piru notri ni nič slišat (nisem še odprl).
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
heiniken.jpg


itak
srce-1.gif


sam drugač pa vodo pijem
redface-1.gif


ta pirček mi paše za nalit se ga...čeprav moram priznat da je CC + jabolčni sok za nalivat zakon...totalno nič mačka drug dan...kot da sploh nebi nič spil (če se seveda nebi na kakšnem hodniku ali pa v kopalnici zbudu
redface-1.gif
)
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Jst ga mam doma na hladnem,beri v hladilniku.

Zdej morm samo pazt da Bitch in njena fat sis tole ne prebereta,ker bo hladilnik takoj izropan
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
jest pa ne, ga je zmanjkal
bonk.gif


aja, drugač pa bom šel v metro si ga nabavt, ker je pol cenejš kakor pa pri nas...pa še 5L sodčke imajo
cheer.gif


spet bom zgonil enga dnarja za pir...
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ko bi res kej prišparal
grin1.gif


sam več količine bom domov pripeljal, nič drugega
grin1.gif
(bo folk bolj srečen-khm-nalit.)
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ves kaksna je sele BitchInside....to je taka gorenka da nemorm verjet.
Vcasih me kr sokira.