Pitje vode pred spanjem

jest5

Guru
18. avg 2007
25.329
-8.455
113
Citat:
Uporabnik dejvi pravi:
,tip ledvicah glede tega ko sem napisal,da najhitreje delajo ob 17 uri ni dobro prebral,saj nisem napisal,da ledvice ne delajo ponoči,ampak če bi se kaj spoznal bi vedel,da je celotna presnova telesa najhitrejša ob 17 uri,lp
V zimskem ali poletnem času
confused-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.768
6.363
113
Tudi ti si verjetno napacno prebral. Ledvice se ravnajo po UNIX casu in je on to samo prevedel na 17h verjetno po poletnem casu ki je trenutno =)

Je pa lahko hud problem ce hipofiza preneha loviti signal atomske ure v frankfurtu...potem se pa zacnejo tezave z ledvicami. Sej to se vidi pri rudarjih...ce so v popoldanski smeni potem so naslednji dan bolj sesuti ker se notanja ura ne sinhronizuira z atomsko ker pod zemljo ni signala...

Se pa dobi posebne kristale ki drzijo za dva dni casa in ce ima pa to s sabo pol pa ni tezav...sam je pa to prekomlicirano da bi razumel tko da ti ne bom sedaj tule razlagal...lahko pa prides na seminar...

=))))))))

Kaj ta svet vse nosi
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.768
6.363
113
Aja s tem dodatkom da na UNIX cas so ans navadili z obveznimi cepljenji po letu 70. Prej je to narava urejala sama ampak so nas zastrupili zdej pa to funkcionira kot sem opisal zgoraj
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.551
6.594
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
IMO je. Bi pa pil več čez dan, čeprav mislim, da če ob vsej redni pijači spije človek še 2 litra vode zraven vsega in ob neki normalni prehrani ima še veliko žejo, nekaj ni v redu. Koliko pijače pa spiješ z obroki?

Ne vem...kakšen deci, dva...pred obrokom, med obrokom nič kaj dosti, ker mi vode na paše pit zraven hrane, drugega pa skoraj ne pijem. Po obroku pa...tudi spijem še kaj..ponavadi pa pač srebam...čez dan...ne toliko, ker sem žejen, ampak mi pač paše...zgleda se navadil tako, ali pa je želja podzavestna
wink-1.gif

v OŠ sem sicer imel vedno kozarec s sokom pri hrani, ampak sem to potem opustil, ko se začel samo vodo pit, bi moral tudi med obroki kaj pit? kaj pa?

pred par tedni sem naredil krvne preiskave...zaznati je bilo manjša odstopanja v jetrnih testih, zdravnik je rekel, da ni nič "alarmatnega", ampak da bomo teste ponovili spet čez nekaj mesecev, če koga zanima, lahko prepišem tiste vrednosti, ki odstopajo, če bi lahko bilo to povezano s povečanim vnosom vode?

Evo, ob 20.30 sem ruknil 2 jajci, trdo kuhani, 3 kose kruha (z rozinami) in 3 kose šunke...če po tem človek ne žeja, potem pa res ne vem?

Kako dolgo pa bi se naj voda izločala iz telesa? Torej skozi sečila? Kako sploh zgleda presnova vode?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.768
6.363
113
Citat:
Uporabnik philips pravi:
OK, malo heca, zdaj pa prosim nazaj na temo
10.gif
Z vsem dolznim spostovanjem - brezbrizno si spregledal prispevke kjer je nekdo napisal, da ledvice najbolje delujejo ob 17 uri, sedaj se pa jezis ko smo s cinizmom opozorili na maloumnost takega prispevka?

Sej v osnovi mas prav - spam je rakavo obolenje ampak dejmo se mal na kvaliteti delat.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
KSz

okol 3-4 ure predno greste spat se navadite jest kar pac jeste pa bo vredu, torej ko greste spat je tisti obcutek k neves a si lacen ali ne, to je super, pitje pa isto, 1 uro predno greste spat spijte slabe pol litra vode, greste se na wc in spat, takrat se spijete kaksen deci vode ce vas kolodont izsusi in je. Ker ce vsega tega ne upostevate se boste zbujali za na wc ali svicali kot je napisano in to ni spanec.