pištola za stensko barvo

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
glih zadnjič razmišljal ko gledaš te diy variante, nihče več ne barva na roko :D
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
953
113
Fotr je pred leti kupil "paint zoom" ali nekaj podobnega, da bi celo stanovanje pobarval... Ni pobarval niti kvadratnega metra, ko je odnehal. Goste barve ne spravi skozi. Potem je mašino dal meni... No, jaz sem pa potem otroški špampek iz ratana prav lično pobarval, ampak je bila redkejša barva za les. Ogromno barve, pa je šlo proč...

Kvaliteten valček je zakon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.723
113
blizu močvirne prestolnice
je kdo barval s tem, eno steno imam plan... zato nebi strašno vlagal v opremo.



ali pa kaj pnevmatskega. ce ima kdo izkusnje s tem
Zaščiti in pobarvaj z valčkom. Jaz imam profi zadevo pa še to uporabljam samo za večje površine recimo mnoge bajte ali obnova starih bajt ne pa za sobo.Imam pa tudi podobno temu ampak tako kot so ti povedali, če ne boš vse okol zaslepil biš imel vse od prahu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Piton in sajkek

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Gre lepo ampak ja vse moreš v nulo abdekat, ker tu gre dosti v zrak. Boš z valčkom dosti prej fertik z majn svinjarije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

landcruiser

Fizikalc
19. sep 2007
282
30
28
je kdo barval s tem, eno steno imam plan... zato nebi strašno vlagal v opremo.



ali pa kaj pnevmatskega. ce ima kdo izkusnje s tem
Jaz sem si kupil točno tega, ko sem obnavljal ladijski kontejner in sem iskal način kako se izogniti valjčkanju neravne stene. Nisem imel nobenih izkušenj z tovrstnim barvanjem tako da sem moral najprej ugotoviti, kakšno gostoto barve sploh prebavlja. Po mojih izkušnjah je bila poraba večja za cca 1/3 kot če bi valjčkal, ker gre res ogromno barve v zrak. Kar nekaj dela je tudi s čiščenjem, ker ima en kup delov, ki se zapacajo med barvanjem. Jaz sem na koncu delal z njim samo notranjost, zunanjost pa sem valjčkal z različnimi širinami valjčkov. Bi šlo preveč barve v izgubo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
polistof je opcija baje s pištolo in je potem tudi tekstura drugačna kot z valjčkom, zato sprašujem.
a vidim da bomo kar z valjčkom in podobno