Pisarna

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
580
171
43
40
Zdravo!

Začel sem prenavljati pisarno. Izrisan imam postavitev miz in obliko, kje bodo omare itd. Zgubil pa sem se, ko mi je mizar dal barvno paleto
tongue-1.gif

Pojma nimam kakšne naj bodo barve pohištva (imitacija lesa- kakšen les, ali navadne barve - spet kakšne barve?).
Nevem tudi kakšne barve naj bodo zidovi (to sem mislil da bi dal zeleno).
Kakšno pisarno imate vi? Imate mogoče kakšen predlog? Slike mogoče?

Help please!
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Odvisno kakšno dejavnost imaš in ali si v pisarni samo ti, ali tja hodijo tudi stranke... ne glede na vse to pa tudi jaz mislim da je neka srebrna barva dovolj klasična pa vendar moderna in se lahko poigraš toliko bolj z barvami in dekoracijo ali pa nek ne preveč kičast les (brez nekih svetlečih odtenkov, ne črne barve, ne prveč pisan). Mislim da so svetle barve v takšnem prostoru zelo pomembne, saj tam preživiš veliko časa.

Neka klasika + stene v kakšni topli barvi + dekoracija ... nimaš kaj zgrešiti.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Najlažje se boš odločil, če si boš ogledal čim več slik pisarn, ki jih lahko najdeš na netu. Tako boš videl, kaj ti odgovarja. Barve sten zelo poživijo prostor, vendar z napačno izbiro lahko narediš tudi kontra efekt. Kar pa ni tak problem, ker se lahko ponovno prebeli.
 

Kiara

Pripravnik
1. feb 2010
232
0
16
Bled
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Barve sten zelo poživijo prostor, vendar z napačno izbiro lahko narediš tudi kontra efekt. Kar pa ni tak problem, ker se lahko ponovno prebeli.

Če se odločiš, da bodo stene v barvi, ti predlagam, da uporabiš svetlo zeleni odtenek... Ne moreš zgrešiti
smile-1.gif

Moja pisarna v prejšnji službi je bila v svetlo zeleni barvi, moram reči, da se je nisem naveličala.
Zelena barva v kombinaciji s svetlim lesom
zmaga.gif