Pirotehnični izdelki (kaj, kako, zakaj, itd. ...)

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
hysterical-1.gif
, samo je pa res, žvižgavci znajo zelo "zanimivo" spremeniti smer....

Evo, včeraj sem nabavil par baterij....u Bauhausu...cene kar ok, samo je pa človek takoj ob 80 EUR....pa sploh ne nese veliko domov.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Samo to je signalna mornariška raketa....mene zanima lansiranje....
17758-icon_confused.gif
 

hazlhof

Pripravnik
25. sep 2007
88
0
6
Koliko je pa cena recimo 100 petard?
Kupil bi pa petarde, piratke ali pa podobne če takih ni več. Smo kje pa?
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Jaz pa sem ugotovil, da so najbolj nevarni čisto navadni žvižgovci!!!
bonk.gif

Lol

Jaz sem ga vedno držal v roki dokler se ni vžgal in ga potem vrgel stran.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Na črnem trgu....navadne piratke so zelo poceni....mege pa so po 5 EUR (50 kom)....poglej na Bolhi
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Opozorilo glede pirotehnike za v bodoče.

Ne kupujte baterij, ki merijo več v višino, kot v dolžino.Če pa jih že kupite, jih zelo dobro fiksirajte v sneg.

Namreč, včeraj se nam je takšna baterija prevrnila in potem malo streljala okoli.K sreči smo dobro poskrbeli za varnost, bili smo na odprtem, vsi smo s epravočasno umaknili in ni bilo nobene nesreče.

Kupujte raketne baterije pravilne oblike (koacka, npr), saj se takšne ne prevrnejo.

Naš "Fighter" pravokotne oblike je namreč včeraj spustil 3 šuse v zrak, potem pa ga je tretji močan šus obrnil in naslednji šusi so leteli la vse strani..
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Baterije se vedno postavlja na ravno podlago, po možnosti se jih da na kakšen ploh potem pa še zavaruje z dvema cegloma.
Okrogle baterije pa sploh treba na tak način uporabljat.

To bi morali vsi delat.
 

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Opozorilo glede pirotehnike za v bodoče.

Ne kupujte baterij, ki merijo več v višino, kot v dolžino.Če pa jih že kupite, jih zelo dobro fiksirajte v sneg.

Namreč, včeraj se nam je takšna baterija prevrnila in potem malo streljala okoli.K sreči smo dobro poskrbeli za varnost, bili smo na odprtem, vsi smo s epravočasno umaknili in ni bilo nobene nesreče.

Kupujte raketne baterije pravilne oblike (koacka, npr), saj se takšne ne prevrnejo.

Naš "Fighter" pravokotne oblike je namreč včeraj spustil 3 šuse v zrak, potem pa ga je tretji močan šus obrnil in naslednji šusi so leteli la vse strani..

Jst vsako baterijo vedno obložim z dvemi cegli/opekami ...

Varnost mora biti vedno na prvem mestu.

lp, kostevc