Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Sam to mi res ni jasno, da mu noben od prijatlov in varnostnikov ni pomagal?
crazy1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Glede na to,da so mediji po večini gospodarski subjekti, pišejo to kar se prodaja.
In kriminal se zelo dobro prodaja tako, da se o obveščenosti tovrstnih dogodkov ni treba bat.
Bol zaskrbljujoč je odnos uradnih in odgovornih oseb.Mislim,da je v tej temi nekdo napisal, kako je neznanec pretepel njegovega kolega.Po prihodu policije pa je model vseeno šel domov, ne glede na to,da je že pred tem pretepel eno punco.
To je grozno, kako daleč se pusti, preden se dejansko kaj ukrene!
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
malcolm vsa čast.
žal mi je za fanta.
sam sem se kar nekajkrat znašel v trustu, vedno je blo kaj (sranje), še posebej dokler je bil noč in dan tam, sicer so ble tudi čage dobre, ampak tja me ziher več ne bo.
katastrofa.

roza.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.350
962
113
Titograd
Moglo se je enkrat tudi to zgoditi, nenormalno no. Zdravnik, imaš prav, trusta so že uspeli dol zapret ob takem času lani, pa se je preimenoval, pred kratkim pa so mu še podaljšali delovni čas. Zapret to smrdljivo luknjo dol.
 

lev

Zelenc'
9. dec 2007
1
0
1
Pozdravljen malcomX

Najprej bi se ti zahvalila za pomoč,ki si jo nudo Gregorju ko so se mu iztekale zadnje minute njegovega zivljenja.Osebno ga poznam in njegovo druzino,saj smo družinski prijatelji. Z njegovo mamo sma prebrale tvoj opis na forumu kako si mu pomagal,zato te prosim oz.te prosi njegova mama za tvojo telefonsko število ali naslov saj bi se ti rada osebno zahvalila za to da si pomagal njenemu sinu. Upam,da se boš oglasil in stopil v stik z njo saj je čisto na tleh in mislim da bi jo tvoj pogovor vsaj malenkost potolažil. Št.ali naslov pa lahko posreduješ na mail robi.tadeja@gmail.com
 

hgard

Guru
22. jul 2007
4.044
507
113
Na Pop TV pravijo, da je bil iz Ljubljane in da je šlo za spopad med navijači ...
 

Lukezio

Zelenc'
8. dec 2007
28
0
1
Citat:
Uporabnik hgard pravi:
Na Pop TV pravijo, da je bil iz Ljubljane in da je šlo za spopad med navijači ...

ja in ti ziher verjameš tej skorumpirani TV postaji... ludje božji POP TV (dnevnik, filmi, itd.) sux

spopad med navijači 1 teden po koncu prvenstva... alo niste dihtig, ne
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
O
shocked-1.gif


a zdej bo to kar tkole...vzameš iz enga foruma kar rabiš in objaviš kjer ti paše
confused-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pa ce je res al pa ni, kar na prvo zogo...in to resen medij, kao, kaj sele ostali pocarji.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Sinoči je v klubu Stop na Bledu bila racija - uletel je vsaj ducat ninj (no, eni so jim rekli specialci, ampak mene že ne bodo pretentali), ki so vsem pregledovali dokumente. Po nekaj minutah se je party lepo nadaljeval...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.350
962
113
Titograd
Pa še en ki se je predstavil za novinarja Dnevnika se je nekje na začetku oglasil da bi mu malkom kaj povedal, pa ni hotel..... si je pač sam vzel.
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
Ja mogoč sta se pa tk dogovorila da mu dovoli da kopira njegove besede. To bo pa najbolj vedel malcom povedati.
Upam da kmalu najdejo morilca in da gre v keho. Škoda da ni pri nas smrtnih kazni kar bi si ta morilc res zaslužu!

Lp
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.364
970
113
Si cifra roke mane?
grin1.gif




P.S.: nepreverjeno se govori tudi že o tem, da naj bi ga celo nek mladoletnik štihnu...
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
zmaga.gif


Vsaka reklama je dobra reklama.
write.gif



V principu je pa čisto korektno, saj je samo nevedel vir, kje se v Sloveniji dobi največ, najažurnejših informacij, kjer stalno nekaj dogaja.


Pa smo šele slabih 5 mesecev na sceni.
priden.gif
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
Sinoči je v klubu Stop na Bledu bila racija - uletel je vsaj ducat ninj (no, eni so jim rekli specialci, ampak mene že ne bodo pretentali), ki so vsem pregledovali dokumente. Po nekaj minutah se je party lepo nadaljeval...

"Racije", ki so v zadnjem času pogoste.
Prejšnji vikend je bila na udaru Ljubljana.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.