Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Do sedaj sem dobil samo tvojo zahtevo po odvzemu, kar pa niso uporabniki.

In pozor !!!, ni dobil titule zato, ker je bil človeški, dobil jo je zato ker je faca, kakršna ti ne boš nikoli. Žal.
evil.gif



Pritlehno in slovenceljsko.press
cool-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Do sedaj sem dobil samo tvojo zahtevo po odvzemu, kar pa niso uporabniki.

In pozor !!!, ni dobil titule zato, ker je bil človeški, dobil jo je zato ker je faca, kakršna ti ne boš nikoli. Žal.
evil.gif



Pritlehno in slovenceljsko.press
cool-1.gif

Me zanima kako bi se ti počutil, če bi nekdo tako naveliko lagal recimo o smrti tvojega sina
confused-1.gif


nedajbože.press
rolleyes-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
in očitno je kamera posnela neko drugo štihanje, ker MX že ne naklada
rolleyes-1.gif


ha, ha the joke`s over.
stupid-1.gif
No kolikor razumem kamera ni posnela štihanja in MX-a, posnela pa varnostnika ob žrtvi.
khmm, meni tu nekej ne gre skup.
a da je varnostnik poklical reševalce, in MX tudi, pa ne more bit možno?

tisto kar sm napisu je sarkazm.
wink-1.gif


je možno da je tut MX poklicu in se da to tut prevert. ampak on je govoru da je čaku ob modelu na reševalce, kar pa po posnetku NI res. posnet je bil samo redar.

iz česa vse se gre folk norca delat. očitno jim nč več ni sveto
crazy1.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:

In pozor !!!, ni dobil titule zato, ker je bil človeški, dobil jo je zato ker je faca, kakršna ti ne boš nikoli. Žal.
Faca je, ker se laže?
confused-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Al sem že napisal, da se Šerloka ne bomo šli.

Izjavo so povzeli tudi novinarji, ki naj bi po službeni dolžnosti "preverili" kar objavijo.


Če se je zlagal, je to v bistvu njegova sramota in ne moja/tvoja/naša ....
348084-Dnevnik.jpg
 

Priponke

  • 348084-Dnevnik.jpg
    348084-Dnevnik.jpg
    66,1 KB · Ogledi: 173

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Poznamo takšne "face", ki morjo bit skos v centru pažnje. Če ne gre drugač tud z nakladanjem vsak dan. To je na ravni 13-letnika, da si izmišljuje zgodbice in je ves vesel pol, ko mu ljudje verjamejo...

Če je to res, da si je tud to zmislu, je pa žalostno, da si zmišljuje svoje herojske zgodbice ob smrti mladega človeka in pol hodi okol k njegovi materi itd. To je pa že bolano.
crazy1.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
KSZ: Moje zadnje sporocilo v tej temi, napisal sem kar sem zvedu, to pa je tudi to.

Jaz sploh ne dvomim v to da MX ni bil nekje tam v blizini, ampak le glede na pričanje varnostnika in glede na prikaz video posnetka, njegova vloga ni bila tak "herojevska" kot je tu napisal.

Zdaj pa le upajmo da bo sodišče dobro dosodlo, je pa res, da to Moma ne bo vrnilo.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
in očitno je kamera posnela neko drugo štihanje, ker MX že ne naklada
rolleyes-1.gif


ha, ha the joke`s over.
stupid-1.gif
No kolikor razumem kamera ni posnela štihanja in MX-a, posnela pa varnostnika ob žrtvi.
khmm, meni tu nekej ne gre skup.
a da je varnostnik poklical reševalce, in MX tudi, pa ne more bit možno?

tisto kar sm napisu je sarkazm.
wink-1.gif


je možno da je tut MX poklicu in se da to tut prevert. ampak on je govoru da je čaku ob modelu na reševalce, kar pa po posnetku NI res. posnet je bil samo redar.

iz česa vse se gre folk norca delat. očitno jim nč več ni sveto
crazy1.gif
kje je to govoru? Tu je napisal, da je bil z modelom sam prvih 5 minut, pa predpostavljam da takrat najbrž ni gledal na uro, tko da so tolerance možne. Kasneje pa da je prišel varnostnik....kje je pa on takrat bil, o tem tu ni pisal.
Če pa so kaki drugi mediji zgodbo skrojili po svoje, pa ni njegova krivda.
Ma ne vem kaj se zdej spravljate na MX-a.

Raje mal komentirajte obtožene, ki jim to ni prva sodba. Kaj mislite, koliko bodo dobili? pomoje morilec 2-3 leta, ostali pa pogojno.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Ja ta ki ga je štihnu je izmeček družbe. Takšnih ne bi smel več spustit na prostost. Ker če greš ti zaradi prepira po katano in enga hladnokrvno zaštihaš, nisi več za v družbo.

No malkom je govoru, da je bil z njim do prihoda reševalcev in da mu je držal majco al jopč na rano. Verjetno ni po petih minutah spustu pa šel. Očitno ni računu na kamere.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:

In pozor !!!, ni dobil titule zato, ker je bil človeški, dobil jo je zato ker je faca, kakršna ti ne boš nikoli. Žal.
Faca je, ker se laže?
confused-1.gif

Ubogi tisti, ki mu je cilj postati tovrstna "faca" - enako velja za oboževalce tovrstnih "fac"

Mx bi si moral zapomniti naslednje:
Nekaj časa lahko lažeš vsem, nekaterim lahko lažeš ves čas, nikoli pa ti ne bo uspelo ves čas vsem lagati!
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ma dajte, zdaj MX-a na križ pribijate,ker se neka izjava nekega redarja, ki ste jo prebrali v časopisu, ne sklada čisto s tem, kar je MX napisal na forumu..
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
in očitno je kamera posnela neko drugo štihanje, ker MX že ne naklada
rolleyes-1.gif


ha, ha the joke`s over.
stupid-1.gif
No kolikor razumem kamera ni posnela štihanja in MX-a, posnela pa varnostnika ob žrtvi.
khmm, meni tu nekej ne gre skup.
a da je varnostnik poklical reševalce, in MX tudi, pa ne more bit možno?

tisto kar sm napisu je sarkazm.
wink-1.gif


je možno da je tut MX poklicu in se da to tut prevert. ampak on je govoru da je čaku ob modelu na reševalce, kar pa po posnetku NI res. posnet je bil samo redar.

iz česa vse se gre folk norca delat. očitno jim nč več ni sveto
crazy1.gif
kje je to govoru? Tu je napisal, da je bil z modelom sam prvih 5 minut, pa predpostavljam da takrat najbrž ni gledal na uro, tko da so tolerance možne. Kasneje pa da je prišel varnostnik....kje je pa on takrat bil, o tem tu ni pisal.
Če pa so kaki drugi mediji zgodbo skrojili po svoje, pa ni njegova krivda.
Ma ne vem kaj se zdej spravljate na MX-a.

Raje mal komentirajte obtožene, ki jim to ni prva sodba. Kaj mislite, koliko bodo dobili? pomoje morilec 2-3 leta, ostali pa pogojno.

njegov čisto prvi post v tej temi, ki je tudi odtvoritveni post:

Citat:
Stopima s trusta, iščem po žepih kje je ta zippo da enga nažgem, ko
slišim kraval, itak, fant je pičen, kri naokoli, v šoku slečem pulover mu pritisnem na (eno izmed) ran, kličema rešilca, fant je bil kot krvo-hidrant, špricalo je povprek kot v grozljivki, fakin nobenga nikjer (ki bi pomagal), spremljevalka me gleda kot da sem z lune padel, model mi začne bljuvat kri, točka kjer me odstranijo, rutinirano ga dajo v avto ,
kater ne spelje, in mu delajo bokve-kaj, krvav je bil od vrata do pet, deževalo je k
svina, malo rdeče morje sma si nardila, skratka moja edna želja je, da fant (okol 23 let)
preživi, in da ga bom lahko nekoč spoznal.

alterovci to ni šala, dejansko sem (vrjetno-upam da ne) nekoga danes zgubil v naročju.

pičen fant imej voljo in se bojuj za živlenje, jaz sem naredil zate kok sem lahko in znal.
(nehvaležen je bil prizor ko so te dali v avto, a garantirali so mi, da bo vse vredu, v bolnici
pa me niso spustili zraven sobe.)

tu imaš odgovor:
1. pritisku je na rano s pulovrjem
2. NOBENGA BLIZU
3. z njim je biu do prihoda REŠILCA


tu gre za NJEGOVE trditve da je pomagu umrlemu, a se je izkazalo ( kar smo nekateri vedli že od začetka teme) da se je grdo zlagal. in nobeno njegovo pisanje ne bo nikol izničlo te laži.
ne-ne-1.gif


titula bi se mu pa mogla spremenit iz alter 2007 v "večna sramota foruma"
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Glede na te njegove laži in njegovo negativno spremembo po teh lažeh (ko so ga vsi hvalili) si res zasluži drugačno titulo... sramota je beseda, ki paše v njegovo titulo; ali pa sralec... ali pa kaj podobnega
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
preber kaj si napisu pod tocko 2,
pol pa preber Mx-ov citat,

lahko tudi poljubnokrat ponovis

mogoce bos po veckratni vaji clo razumu

kajti nobenga nikjer (ki bi pomagu)
ni isto kot
NOBENGA BLIZU

tvoj odgovor je sele pretvarjanje in zavajanje

edit:
ti pa titulo vecni kelnercek
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
preber kaj si napisu pod tocko 2,
pol pa preber Mx-ov citat,

lahko tudi poljubnokrat ponovis

mogoce bos po veckratni vaji clo razumu

kajti nobenga nikjer (ki bi pomagu)
ni isto kot
NOBENGA BLIZU

tvoj odgovor je sele pretvarjanje in zavajanje

poba, na posnetku se vidi varnostnika ko je ob umrlemu. in ne MXa.

namesto da tu pišeš bedarije, dej glavo iz riti in pejt do "brata" in ga poč na gobc.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.