Philips 46PFL5507K/12

kind

Zelenc'
15. maj 2012
10
0
1
Pozdravljeni,
ker bi nekako jutri kupili TV (televizor Philips 46PFL5507K/12 - http://www.philips.si/c/televi...50A.app101-drp3 ), me zanima, če je stvar kvalitetna, tako da bi nekako par let zdržala in če je glede na ceno in funkcije "uravnotežena".

Pogledalo bi se kak 3D film (varjetno razen dokupa očal ne potrebujem ničesar drugega?), veliko HD filmov (1080p) in seveda navadni televizijski program in snemanje le tega na usb.

Poleg tega me zanima kako je s temi filmi, ker so veliki >10GB je plac mal problem, sklepam tudi, da jih TV z USB portom, ki je notri ne bo znal brat in bom moral nekaj dokupiti (čeprav sem videl da podpira kar veliko formatov), in ali se bo dalo lepo, brez laga streamat iz PCja?

V upanju na čimprejšne odgovore,

kind
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
TV je dober; nasploh so tvji od serije 4000 dalje spodobni. Letos je Philips , ali pa TPV če že hočemo, naredil veliik korak naprej.

Tv ima aktivni 3D, ki deluje nadpovprečno. Ima tudi t.i. game mode. 2 igralca gledata vsak svojo(!) sliko
smile-1.gif

Glede protokola Smart TV, je med najboljšimi na trgu, glede aplikacij, pravtako slovenskih JE najboljši na trgu.
Ima podporo za USB tipkovnico in miško; dela b.p.; tudi kitajska roba; ampak tega ne rabiš, ker ga upravljaš z iOSom ali Androidom
smile-1.gif

Net TV dela tako kot mora. Dela vse, vključno s podnapisi.

Če te še kaj zanima, vprašaj
smile-1.gif
 

kind

Zelenc'
15. maj 2012
10
0
1
Najlepša hvala za odgovor, nisem pa najbolje razumel dela glede filmov, streaming z PCja deluje ok in s podnapisi, če sem prav razumel?
Kako pa je z vgrajenim USB portom? Podpira večino fajlov v katerih so HD filmi in zraven še podnapise, al si moram še kak box dokupit?

Najlepša ti hvala, 5*
 

Alijen

Fizikalc
25. jan 2009
1.343
5
38
V goricah
Malo off: Zakaj so v akciji s 3d in z vsem in svašta samo veliki tv od 40 gor? Jaz že dolgo iščem enega takega 32col / 81cm ekran pa ni. Razen če se posebej ne naroči. V čem je štos?
 

kind

Zelenc'
15. maj 2012
10
0
1
Simon hvala
@Alijen: consumer demand, povsej varjetnosti tudi tovarne proizvajajo veliko več večjih, se bolje prodaja....
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Alijen pravi:
Malo off: Zakaj so v akciji s 3d in z vsem in svašta samo veliki tv od 40 gor? Jaz že dolgo iščem enega takega 32col / 81cm ekran pa ni. Razen če se posebej ne naroči. V čem je štos?
trenutno imaš v Bigbangu v akciji tudi 32'' samsungov tv...
 

kind

Zelenc'
15. maj 2012
10
0
1
Je DTS nekaj, kar bi moral nujno imeti zraven?
Edit: sem malo pogledal, večina 3D (HD) filmov ima DTS oz. zelo veliko jih ima, mi bo stvar predvajala zvok ali ne?
Edit: Bom s tem convertorjem uspel ohraniti kvaliteto slike (3D, 1080p) in spremenil audio codec na takega, ki ga ta TV predvaja?
 
Nazadnje urejeno:

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
To da tv ne predvaja DTSa ni nič resnega. Nenazadnje DTS pomeni digital theatre sound. Tv kot tak pa ne more pricarat zvok teatra. Torej potrebuješ še kino sistem. Pa tudi tukaj bodi pozoren,saj sem že videl sisteme za lepe denarce,ki nimajo vgrajen ta dekoder. Dts igra bolj dinamično od dolby digitala.
 

kind

Zelenc'
15. maj 2012
10
0
1
Res hvala vam za vse skupaj, še zadnje vprašanje. Ta TV ima že vgrajen senzor za 3D očala ane? Ne potrebujem dokupiti nič drugega kot očala?
Glede očal, ali so vsa 3D očala (SBS) ok ali morajo biti nujno philipsova?

Lp
 

mravac

Pripravnik
29. sep 2007
100
0
16
Jaz ti lahko 2x očala od philipsa prodam:) Sem dobil 4x očala zraven. Pa rabim samo 2je:)
Sam nevem koliko so vredna v €€€
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Se prilimam k tej temi
smile-1.gif

Jaz pa sem ravnokar kupil 42PFL4007 model in preko USBja mi MOV datoteke ne zazna, JPGje pa zazna, vendar jih noče predvajati. Je kakšna posebna fora, kot npr. da je potrebno ključek formatirati v TVju?

Thx!
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.865
57
63
Citat:
Uporabnik kind pravi:
Res hvala vam za vse skupaj, še zadnje vprašanje. Ta TV ima že vgrajen senzor za 3D očala ane? Ne potrebujem dokupiti nič drugega kot očala?
Glede očal, ali so vsa 3D očala (SBS) ok ali morajo biti nujno philipsova?

Lp
Kind , ne zahvaljuj se preveč za napotke, ki si jih dobil. Samo, TV se ne kupuje na tak način, sploh če ga kupuješ za več let. Svetujem ti, da greš v trgovine in si ogledaš še druge firme : Sony, LG, Samsung. Philips, oziroma TPVision, kot se imenuje Kitajska firma, ki ga je odkupila, se mi zdi sedaj precej reskiran nakup. Na nekem forumu sem prečital, da je v nekaterih modelih vgrajena originalna še Philipsova elektronika, v nekaterih pa kitajska.