Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.387
3.485
113
In raste kakšna rožica, ki pozdravi možgansko odmiranje zaradi preveč Co2?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Bolje mentor, kot kurbica, ki Andyjevemu dreku zna dodati le smejkota.

Vi pa se vedno ploskate laznivemu kljukcu in se danes verjamete temu, s cimer so vas nategovali.

Oziroma, lazje vas je nategniti, kot vam odpreti oci, da ste bili nategnjeni.

No, ptičica ze pocasi poje civ civ civ. Vedeli so, da ni res, nas imenovali za teoretike zarot, vi pa ste jim in jim se zdaj ploskate.


Eden izmed najbolj znanih obrazov pandemije covida-19, dr. Anthony Fauci, je pet mesecev po upokojitvi in odhodu s čela ameriškega nacionalnega inštituta za nalezljive bolezni odkrito spregovoril o boju z epidemijo. Ob tem pa navedel nekaj novih informacij, ki sedaj sprožajo razprave, med drugim tudi, da so strokovnjaki že decembra leta 2021 vedeli, da cepivo ne bo izzvalo čredne imunosti, in da so bile maske v splošni populaciji morda le 10-odstotno učinkovite.

Na koncu bo priznal, da nic, kar je govoril, ni bilo res. Vi boste pa se vedno trkali z glavo v zid in ploskali sami sebi.

Verjamem. Tezko si je priznati, da si lahko but*st kot noc, obenem pa tiste, ki so imeli prav, imenoval tocno to, kar si na koncu izpadel ti sam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.024
5.233
113
In seveda Dr. Youtube citira samo tisto kar mu je všečno, to namerno izpusti:

"Maske so v splošni populaciji mogoče le 10-odstotno učinkovite," je izpostavil. Nekoliko bolj učinkovite bi bile le v primeru, da bi bila njihova nošnja res pravilna in da bi se vsi posluževali modela KN95 ali N95.

"Mislim, da bi nam (ZDA, op. a.) sicer lahko šlo še veliko slabše. Sploh, če ne bi bilo cepiv, stopnja umrljivosti bi bila lahko še mnogo višja," je nato zaključil misel.


Ja, noski iz maske in maske iz blaga verjetno res niso učinkoviti in nizko število precepljenih res ne bo prineslo čredne imunosti.

Misliš, da mi drugi res verjamemo vsemu kar nam mediji servirajo? Ti pa po drugi strani verjameš vsemu, kar ti internet servira in se sklada z tvojo agendo. Celi forum se ti smeje tudi v drugih temah. Vedno ščiješ proti vetru in se potem zgražaš, da kako nočemo mi, da nam je toplo po hlačah.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jonny77 in mosseero

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Rekel je nekoliko višja.... Torej 15%? 20?
In vpliv napačno nošene maske sredi gozda?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.390
9.830
113
kod Džej-Zija
Pa še najnovejša raziskava o vzrokih smrti pri kovid pacientih:
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.251
3.400
113
Pa še najnovejša raziskava o vzrokih smrti pri kovid pacientih:

Eni še kar verjamete. :valjamse:
A veš tisto: Ljudi ni težko nategnit, je pa izredno težko nategnjene prepričat v to, da so bili nategnjeni. :aplauz:
 
  • Ljubezen
Reactions: mosseero

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.251
3.400
113
Narobe. Virus je bil, umirali niso izključno samo in zaradi virusa, ceplenje se je pa izkazalo kot čista katastrofa v vseh pogledih.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.634
1.078
113
neverjetno, koliko spregledanih opozoril... vaja 2009/10... za od 2019 naprej so se bolje pripravili - tovrstna sporočila so bila strogo cenzurirana
 
  • Haha
Reactions: mosseero