PDA in Adria Route 2D problem

Purly

Pripravnik
11. sep 2007
55
0
6
MB
Po cca 2 letih normalnega delovanja AR, mi naenkrat več ne gre v 3D način ampak ostane v 2D, prav tako ne računa nadmorske višine (blokirana je na -48m). Naredil sem hard reset in na novo inštaliral pa ni spremembe.
btw. IGO mi dela normalno in tudi nadmorska v igo deluje b.p. torej predvidevam da je harware OK.
Uporabljam proxy. Ali ima kdo kako pametno idejo, ker meni jih je zmanjkalo
stupid-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
A je kdaj AR delu prek proxy-a (če to mislš uno da podtakne ID) v 3D načinu ozeroma XT verzija?, drgač pa nevem čudn use skp tole.
 

Purly

Pripravnik
11. sep 2007
55
0
6
MB
Ja 2 leti je delalo preko GPS Proxya brez najmanjše težave, zdaj pa samo še kot opisano. Ni mi jasno kako da po ponovni inštalaciji ni spremembe. Tudi zamenjal sem verzijo gpsproxy in imam zdaj ver.2.2. V bistvu mora biti težava nekje tukaj ker niti proxy ne spusti v 3D.
 

gama

Pripravnik
1. okt 2007
42
0
6
Mb
Jaz imam adriarout na dlančniku in mi je tudi približno leto delalo vse normalno preko gps proxy, ko je tudi meni prav tako zaštekala nadmorska višina na -48m. Jaz sem problme rešil tako da sem na novo inštaliral adriarout na dlančnik ter namesto gps proxya, vzel program gps gate ki isto simulira garminov gps.