PC kot DVD komponenta

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Razmišljam ali bi kupil DVD player za cca 50-90€ ali bi si eno starejšo mašino predelal.
Pa bi vas prosil za kake predloge kako izvest tole.

Sam sem že razmišljal nekaj in prišel do tega:
ker ima PC že vse PCI reže polne (usb in mrežna), morem kupit vse zunanje zadeve na usb priklop.
- vga to video kabl ( http://www.colordrives.com/vga%20to%20tv%20converter/vga%20to%20tv-1.jpg ) 15€ (ali kaj druzga kar zna iz sebe dati video)
- kabli od pc-ja do reciverja + konektorji 10€
- zvočna kartica 5.1 50€

se pravi stroškovno sem nekje na istem pri obeh varjantah. boljš je to, ker ni treba pečt dvd-jev in se zezat z raznimi podnapisi in biti v strahu ali bo delalo ali ne.
me je pa po drugi strani mal strah kako bi mi preko tega kabla prikazalo sliko na tv-ju.
računalnik pa itak skos gori.
razdalja za kable med pc-jem in reciverjem pa je cca 10m.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
S takim PCjem, boš imel slabši zvok in sliko. Očitno pa nimaš niti S-video izhoda.


Kupi si Divx player za >50€, ki bo imel tudi USB priklop, kamor lahko priklopiš USB kljč ali kak drug USB storage media. Poleg tega pa še 5DVD in 5CD rewritable, pa boš imel mir eno leto.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sej tut to kar si napisal je bila opcija ja, sam mal me zanima kaj je boljš.
sej video izhod bi dobil iz unga kabla ko sem dal link, sam me je res mal strah kakšna bi bila slika.

obstaja dvd player ki zna z usb-ja brat dvd fajle? (čist tko me zanima, če slučajno že obstaja kej takšnga:)
 

Podobne teme