Pazljivo pri najemanju sobic/app na Hrvaškem

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20070803_3103009_60036800.php

uf-1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Balkanci, kaj čmo. Terorizirajo turiste ki jim nosijo edini zaslužek...
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
jah tak je , tisk ku je tolk butast da bonakazal denar ga naj zgubi ka nej rečem. Vsak let greš nekam drugam da dopust z ljudmi ki so že bli tam dol,pol se pa spoznaš z človekom ki ima apartma in si izmenjaš številke.

Jst rečmo plačam apartma zadnji dan za tolko dni ko sem dol. Letos sm se zmenu z gazdarico že februarja da pridemo dol, povedu kolk komadov, rezerviral 2 apartmana in to je to.

Je pa edn kolega posiljal na Pag 100€ v kuverti kao kot predplačilo. Čez 3 dni mu je un napisal mail da je dobil sam 20€ . pol pa jok in stok pa na drevo...prej pa ni poslušal ko sem mu povedal da se tak ne dela.
Ma grem rajš v šotor, pa če me razfukajo spakiram pa grem domov pa jim nič ne plačam.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Jaz sem prejšnje leto šla preko agencije in seveda plačala vnaprej, v celoti - seveda je bilo vse ok. Če bi bil oglas privaten, pa ni šans.
uf-1.gif

Sem pa šla to leto na morje na priporočilo, pa moram reči, da se bom od sedaj naprej posluževala samo še te fore, ker se mi zdi škoda denarja za podporo agenciji. Za dva tedna me je prišlo 400€ za dve osebi s takso vred (+ klima, balkon z delnim pogledom na morje in parking), preko agencije naju je sicer na drugem otoku dopust stal 750€, brez klime, brez balkona, s pogledom na stopnišče in parkingom "najdisisam". Tako da že zbiram privat priporočila za naslednji dopust.
cheer.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Itak.
grin1.gif


Drugač se strinjam z Leprotto - samo na priporočila.
Če mi kdo prej ne pove, kaj in kako - potem raje grem na blef in si najprej dol na terenu pogledam in šele potem maham s parami.

Raje dam nekaj penez več in sem zadovoljna, kot pa sem že v LJ slabe volje, ker me kdo ocigani.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
če na hrvaškem ne dobiš apartmaja v cirka 3 urah pol je neki narobe s tabo.
Madona pa ni važn kam grem ku vidm kr naprej napise apartmaji ...pa še zbiraš si jih lahka.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
če na hrvaškem ne dobiš apartmaja v cirka 3 urah pol je neki narobe s tabo.
Madona pa ni važn kam grem ku vidm kr naprej napise apartmaji ...pa še zbiraš si jih lahka.
Točno. Še vedno sem se samo obrnil okoli in je bila soba na voljo. In to v tistem kraju kjer mi je ustrezalo.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
No ker tudi drugi zbiramo priporocila za naslednje leto nam lahko zaupas kje si bil: kraj, apartma/hotel/soba/.....
lp boc