Pazi divjad...ups motoriste na cesti

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.719
145
63
Sedaj, ko sem videl kako enostavno je locirati IP-je, žaljivcev ne bo težko postaviti na pravi zorni kot.
evil.gif

A prepoved nošenja orožja velja samo za obisk stardeca ali za vse?
17758-icon_confused.gif


lp
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
A prepoved nošenja orožja velja samo za obisk stardeca ali za vse?
17758-icon_confused.gif


lp

Odvisno od situacije in od teže žaljivk, ki jih uporabnik izreče. Stardec je itak izjema, ker drugače bi šli k njemu na obisk s težko artiljerijo.
Vsak primer žaljenja bomo obdelali na kolegiju (v oštariji), potem pa bodo sledile primerne sankcije.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ej, tudi jaz sem presenečen kako je to preprosto...seveda s primerno opremo....potem imaš pa naslov tik tak...hehe, sedaj bomo pa naredili kar nekaj obiskov....sploh pri tistih, ki nam želijo smrt....
 

Ohrovt

Zelenc'
26. feb 2008
17
0
1
Hm morte met pa res hudo opremo
bonk.gif

Pošlji "lokacijo" mojga Ip-ja na PM da vidmo
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Jah, no... Tak je, če je pa gamad na cesti....
stupid-1.gif

Se ti ne zdi, da si že malo žaljiv?


Se strinjam.
Sicer pa znak, ki opozarja, da je velika vrjetnost motorista velja tudi za voznike osebnih avtomobilov (samo neposrečena slika). V naselju je tudi znak, ki opozarja, da obstaja verjetnost pešči na cesti. Jaz ko vidim ta znak avtomatsko se pomaknem bolj v desno stran cestišča in ne, da sekam ovinke kakor nekateri to počno prav neokusno.


Sicer pa včeraj je bil res pravi motoristični dan vsaj sem videl ogromnoooo motoristov na cesti in začuda vsi so se peljali po predpisih razen nekaj izjem.......pohvalno





Samo sem prepozno začel snemati, ker jih je šlo že mimo mene vsaj 100-150 motorjev.
cheer.gif
 

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Motoristična mafija alterja ustrahuje cel forum. Rečte še Mlakomu naj vam posodi plastično pištolo.
hysterical-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
No, tole bi moral pa stardec prebrati.....jaz opažam več ali manj motoriste, ki vozijo popolnoma običajno, zelo redko vidim kakega norca...in včeraj je bilo res enako. Videl sem jih vsaj 50+ pa vsi so lepo peljali....
Ne vem kje stardec vidi same norce...
Sicer so pa take opozorilne table res odlične, samo sliko bi bilo potrebno zamenjati...morda kaka lepa deklina na motorju v kopalkah....bi bilj pritegnilo pogled.
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
samo sliko bi bilo potrebno zamenjati...morda kaka lepa deklina na motorju v kopalkah....bi bilj pritegnilo pogled.

Če bi bila deklina gor, bi dosegli ravno obratno, pozerji bi začeli gas tiščat, ko bi videli, da jih deklina na plakatu opazuje.
hysterical-1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
WTF? Kaj tocno je na tem znaku. En motorist v lezecem stanju in en pesec ko ga zafuka stran, al kako. Zanimiv znak
hysterical-1.gif
Prvic vidim. Sej mogoce jih je kaj tudi v nasem kraju, ma me ze nekaj casa ni doma.