PayPal Vračilo Denarja

Peter97

Pripravnik
22. jul 2013
87
0
6
druzabnik.slovenianforum.com
Danes sem kupil program za 45€ in plačal prek PayPala. Ko sem plača sem ga namestiv na svoj računalnik. Ko, sem ga nameščal mi je napisal naj vnesem licenčno kodo. Ker, je nisem dobil po e-pošti razmišljam, da bi pri PayPalu zahteval vračilo denarja. Ker, lahko pri PayPalu zberem poljubno koliko zahtevam za vračilo me zanima koilko bi izbrali vi? Kaj naj naredim?

Lep pozdrav
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Običajno najprej probaš resolvat problem s prodajalcem. Če program zahteva kodo potem bi bilo skrajno nenavadno, da ti je ob nakupu ne bi dali. Preveri spam folder, če jo tam ni, se obrni na naslov, ki ga imajo za support. Kar na suho dajat dispute mislim, da ne bojo preveč veseli.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Ne pozabi na svoje čustvene probleme to more najmanj 100 € zraven padnit
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Peter97 pravi:
Danes sem kupil program za 45€ in plačal prek PayPala. Ko sem plača sem ga namestiv na svoj računalnik. Ko, sem ga nameščal mi je napisal naj vnesem licenčno kodo. Ker, je nisem dobil po e-pošti razmišljam, da bi pri PayPalu zahteval vračilo denarja. Ker, lahko pri PayPalu zberem poljubno koliko zahtevam za vračilo me zanima koilko bi izbrali vi? Kaj naj naredim?

Lep pozdrav

Najbolje, da program vrneš in takoj zahtevaš denar nazaj - očitno bolj potrebuješ tečaj (program) slovenščine !!
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik Peter97 pravi:
Danes sem kupil program za 45€ in plačal prek PayPala. Ko sem plača sem ga namestiv na svoj računalnik. Ko, sem ga nameščal mi je napisal naj vnesem licenčno kodo. Ker, je nisem dobil po e-pošti razmišljam, da bi pri PayPalu zahteval vračilo denarja. Ker, lahko pri PayPalu zberem poljubno koliko zahtevam za vračilo me zanima koilko bi izbrali vi? Kaj naj naredim?

Lep pozdrav

Najbolje, da program vrneš in takoj zahtevaš denar nazaj - očitno bolj potrebuješ tečaj (program) slovenščine !!

Za slovenščino predlagam avtomatsko lektorico Besano.
cheer.gif


Sicer pa pomislek - ali gre za nakup na Ebayu? V tem primeru si (v večini primerov) zaščiten s strani Ebaya in pritožbo vložiš na njihovi spletni strani. On potem dajo nekaj dni časa prodajalcu, sicer pa prevzamejo stroške nase.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.584
284
113
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Citat:
Uporabnik Peter97 pravi:
Danes sem kupil program za 45€ in plačal prek PayPala. Ko sem plača sem ga namestiv na svoj računalnik. Ko, sem ga nameščal mi je napisal naj vnesem licenčno kodo. Ker, je nisem dobil po e-pošti razmišljam, da bi pri PayPalu zahteval vračilo denarja. Ker, lahko pri PayPalu zberem poljubno koliko zahtevam za vračilo me zanima koilko bi izbrali vi? Kaj naj naredim?

Lep pozdrav

Najbolje, da program vrneš in takoj zahtevaš denar nazaj - očitno bolj potrebuješ tečaj (program) slovenščine !!

haha... tole sem tud jest hotel napisat... kje je vejice postavljal ej...
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Kako pa se obnese ta besana mimogrede (ok saj majo demo verzijo, samo tko iz vaših izkušenj me zanima)?
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Peter97 pravi:
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Ne pozabi na svoje čustvene probleme to more najmanj 100 € zraven padnit
Spoštovani,
Zaradi nespoštiljevega vedenja je vaše sporočilo bilo predlagano kot spam.

Hvala za razumevanje

Spoštovani,

Zaradi vasih ocitnih, psihicnih pomanjkljivosti, je bilo, sporocilo, kot tudi preostala vasa, sporocila v teh temi, predlagana kot SPAM.

Z najodličnejšim, spoštovanjem.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Peter97 pravi:
@Erikson

Ali naj po 1x delovnem dnevu začnem težit z vračilom za 45€ ali zakaj več denarja 50-60€

Lol kaj je s tabo, kako naj ti vrnejo več kot si jim dal?

Če pa ti nudiš 30% obresti/dan, pa javi.