PayPal odslej brez kreditne kartice tudi za SLO

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo

točno tako
 

Maurioniss

Pripravnik
14. okt 2007
182
0
16
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo

npr.:
1. Limit na kreditni imaš nastavljen na 500, kupuješ pa nekaj za 502.
2. Limit na kreditni imaš nastavljen na 1000. Kupil si letaslko karto za 800. Sedaj pa bi še v istem obračunskem obdobju kupil fotkiča za 300.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Maurioniss pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo

npr.:
1. Limit na kreditni imaš nastavljen na 500, kupuješ pa nekaj za 502.
2. Limit na kreditni imaš nastavljen na 1000. Kupil si letaslko karto za 800. Sedaj pa bi še v istem obračunskem obdobju kupil fotkiča za 300.

limit na kreditni kartici imam nastavljen toliko kot si lahko privoscim...izredni izdatki ne pridejo v poštev, če ne morem en mesec bo pa drug mesec...

saj sem rekel da JAZ ne vidim dodane vrednosti, kdo drug pa jo mogoče vidi
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Za nateguna se še nisi kvalificiral, ker je prvi odgovor na vsako temo, ki jo odpreš da gre za neumnost ali nateg. Po postih sodeč pa se vidi da si ravno prav sposoben da kakšen nategun tebi sprazni žepe.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.933
5.000
113
Citat:
Uporabnik Maurioniss pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo

npr.:
1. Limit na kreditni imaš nastavljen na 500, kupuješ pa nekaj za 502.
2. Limit na kreditni imaš nastavljen na 1000. Kupil si letaslko karto za 800. Sedaj pa bi še v istem obračunskem obdobju kupil fotkiča za 300.
3. Nimaš kreditne.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo

Takoj, ko stestiram zadevo, ukinem kreditno.
Zadeva se mi zdi bistveno bolj varna, glede na to, da za uporabo paypala rabim samo eno geslo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.468
113
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo

Takoj, ko stestiram zadevo, ukinem kreditno.
Zadeva se mi zdi bistveno bolj varna, glede na to, da za uporabo paypala rabim samo eno geslo.
Hja, ampak potem si obsojen na oderuški paypal menjalni tečaj
wink-1.gif
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...jaz ravno ne vidim neke dodane vrednosti v tem da si lahko keš nakažem na paypal račun...boljše bi blo če bi si lahko na banko kar nakazl iz paypala, to bi meni koristlo

Takoj, ko stestiram zadevo, ukinem kreditno.
Zadeva se mi zdi bistveno bolj varna, glede na to, da za uporabo paypala rabim samo eno geslo.
Hja, ampak potem si obsojen na oderuški paypal menjalni tečaj
wink-1.gif

itaq tu je caka...ko bos kupoval v angliji ti bo paypal lepo po svojem super ugodnem kurzu menjal evre....kar bo naneslo več kot pa provizija :D
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
paypal ti vedno ponudi izbiro.... sprejmeš njihov tečaj za drugo valuto, ali to prepustiš svoji banki ob obračunu mastercarda/VISE.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.468
113
Citat:
Uporabnik Dwayne pravi:
paypal ti vedno ponudi izbiro.... sprejmeš njihov tečaj za drugo valuto, ali to prepustiš svoji banki ob obračunu mastercarda/VISE.
Če imaš denar naložen na paypal, te izbire nekako ni
tongue-1.gif
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.933
5.000
113
Moram priznat da nisem neke profi na tem področju. Kaj na paypal.de je mnogo maj izbire, da vas skrbi menjalni tečaj v funte?
 

PrePro

Pripravnik
1. nov 2007
414
0
16
Pa si že iz banke nakažeš funte na paypal. Nisem še probal, ampak na netstiku je mala šala prenesti evre v drugi valutni račun.
 

xsara

Pripravnik
11. sep 2008
117
0
16
A se da sedaj registrirati na PayPal ali pa na Ebay, ce v startu nimas kreditne kartice?
Kakor se spomnim, ko sem se jaz pred leti registriral, sem moral imeti kreditno kartico.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.468
113
Citat:
Uporabnik PrePro pravi:
Pa si že iz banke nakažeš funte na paypal. Nisem še probal, ampak na netstiku je mala šala prenesti evre v drugi valutni račun.
Seveda. Pa za vsak slučaj nakažeš malo v $ mal v € in malo v £, ker nikoli ne veš kaj boš potreboval
hysterical-1.gif

Razen če ti za vsak nakup sproti prenakazuješ do pike natančno.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

jest5

Guru
18. avg 2007
25.286
-8.468
113
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Moram priznat da nisem neke profi na tem področju. Kaj na paypal.de je mnogo maj izbire, da vas skrbi menjalni tečaj v funte?
Nima veze na ker paypal nakazuješ. Vezo ima kje potem kupuješ
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

damci

Pripravnik
12. sep 2007
247
6
18
na Paypal se da registrirati brez kartice, sem ravno včeraj to naredil.

Za eBay pa kreditna kartice že leta ni pogoj.