Patriot - en čuden trot

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Ker ta trol v topicu o Slavku Avseniku grozil in mu zaradi pietete nočem tam odgovarjati sem odprl prepucavalnico kjer bo glavna oseba ki:
- verjetno zaradi slabega trenutka svoje mame goji pataloško sovraštvo do svojih sorodnikov - okvirjev
- zaradi socialne izoliranosti ni sposoben videti preko sosedovega plota, beri soseda Brajkoviča
- nima svojega lajfa ampak se šlepa na pravljice, beri združena dela partizanskih pravljičarjev, ki jih je zaradi družbene izolacije edine lahko prebiral kot otrok
- se rad pohvali, da je slovenc dejansko pa ima po mami 100% južno kri, po neznanemu očetu pa 100% genetsko zasnovo plemena iz pokrajine Punjab: beri genetikanelažepress
- ki zaradi neprilagojenosti nima družabnega življenja saj se - po statistiki sporočil - min 3x dnevno vključi v debate, ki jih normalni uporabniki obiščejo max 1x dnevno če ne tedensko.
- ker nima končane visoke - tako kot večina njegovih sorodnikov in sosedov - formalne izobrazbe piše bedarije, ki človeka nasmejejo
- ki zaradi popolnoma asocialnega vedenja nima prijateljev - brat pa se z njem ne ukvarja več svakinja pa ga prenaša samo zato ker ji je mož zagrozil, da se mora obnašat primerno - in je revež primoran na aktivno pisanje nemunosti v raznih forumih
Iz zgoraj naštetih razlogih - ki zajemajo zgolj 10% njegovega bogatega repertoarja nesposobnosti - se ne æudim, da je človek pripravljen fizično obračunati z vsakim, ki mu nastavi ogledalo.

Dragi patriot daj pojdi, k kakemu župniku _ bi ti priporočal politkomisarja pa so na srečo skoraj vsi že hrana črvom - priporočam Urškinega sošolca, k temeljiti spovedi, to vzemi kot terapevtski obisk, zato ti ni potrebno vzeti apaurina in šnopčka pred obiskom. In če boš po obisku še imel željo se voziti po Sloveniji in se soočati z ljudmi, ki se ne strinjajo s tabo, ti bom z veseljem napisal točen naslov in te počakal na postaji, da se revež ne boš izgubil do 700m - 600m naravnost potem zaviješ desno - kriza desno baje ne zavijaš - in se po 100m znajdeš pred mojo hišo, če se pa bom lahko dogovoril pri prevozniku, pa bom jaz doplačal znesek za spremljevalca, če te samega ne bodo spustili na avtobus-vlak.
Do takrat pa ostani zdrav in ne daj se, tudi taki kot si ti morajo živeti, da se mi normalni zavedamo kako nam je lepo, da nismo v razvoju ostali tam kjer si ti.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Nič ti nisem grozil, samo vprašal sem če si tisto kar si napisal, upaš meni tudi povedati v obraz.

In Janez, kako ti je kaj všeč na Alterju?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
V temi o pogrebu, je Patriot več kot prav napisal tisto o tem pritlehnežu,
[cenzura] pa kir podn od primitivnosti mora bit človk, da se hvali da je na pogrebu,
pa nemejebat ogabnost nagraužna odvratna
stupid-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
nepismenost je pa res hudič...

povabilo nekateri preberejo kot grožnjo.




mimgrede: pietete nima nekdo, ki pošilja twit da je na pogrebu
a ne, da je tko..a se me ti mogoče bojiš, če te povabim na pivo?(mimgrede, bi že bil spet cajt)
smile-1.gif

Nekaterim pa lepo omeniš, če bi šel na kavo, pa naj pove v živo, kaj ga muči ipd, pa takoj, da groziš, pa da ne hodijo s takimi, na forumu ga je pa gobec kot mladga kosa rit.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Nič ti nisem grozil, samo vprašal sem če si tisto kar si napisal, upaš meni tudi povedati v obraz.
Upam si ti povedat vse kar sem gor napisal-a me boš pol na pir povabu če boš že naredu taaako pot
In Janez, kako ti je kaj všeč na Alterju? Kar OK sam eni so tooolk tečni - verjetn jih je mama prehmal nehala dojit pa so pozabil prenehat jokcat
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Citat:
Uporabnik capl pravi:
V temi o pogrebu, je Patriot več kot prav napisal tisto o tem pritlehnežu,
[cenzura] pa kir podn od primitivnosti mora bit človk, da se hvali da je na pogrebu,
pa nemejebat ogabnost nagraužna odvratna
stupid-1.gif

A so teb tud dudo v šnopc dajal ?
Imam pa tud drugo teorijo zakaj si tolk tečen - pustimo tisto iz Bonda ko rečejo: Gospa dajte se pokavsat boste manj histerična, ker je ne razumeš - Tvoj oče je zihr kak župnik pa ti ni zarad tega dost lizik dal, sedaj pa se travme iz otroštva kažejo v sovraštvu do vseh potencialnih očetov.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Kirga župnik al pa mimgredoči šipac naredi, se k jajošitstekom včlani
evil.gif

še enkrat ogabno je se hvalt s pogrebom
uf-1.gif

pfuj
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Eni imate pa reees bolestno željo se nekaj videvat s folkom, ki vas ne yebe 5%...zato pa imamo forume, kjer se izmenjujejo mnenja, res ne vem, zakaj bi kdorkoli hodil nekim bizarnim likom v gostilno še enkrat razlagat to, kar jim je že povedal tukaj gor?
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Men je smesnnnno....padriota povabis na pIr...pa se uuuussss...je ko peeckica...enim pa kao grozilne invajte posilja...

in pol se kao beres kak wannabe je...da se ga vsi okvirji dalec naokol bojijo
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Ni...sam pol mora bit z Holzwagnom...ce je skombajnom pol marele odnasa
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik altermost pravi:
Ker ta trol v topicu o Slavku Avseniku grozil in mu zaradi pietete nočem tam odgovarjati sem odprl prepucavalnico kjer bo glavna oseba ki:
- verjetno zaradi slabega trenutka svoje mame goji pataloško sovraštvo do svojih sorodnikov - okvirjev
- zaradi socialne izoliranosti ni sposoben videti preko sosedovega plota, beri soseda Brajkoviča
- nima svojega lajfa ampak se šlepa na pravljice, beri združena dela partizanskih pravljičarjev, ki jih je zaradi družbene izolacije edine lahko prebiral kot otrok
- se rad pohvali, da je slovenc dejansko pa ima po mami 100% južno kri, po neznanemu očetu pa 100% genetsko zasnovo plemena iz pokrajine Punjab: beri genetikanelažepress
- ki zaradi neprilagojenosti nima družabnega življenja saj se - po statistiki sporočil - min 3x dnevno vključi v debate, ki jih normalni uporabniki obiščejo max 1x dnevno če ne tedensko.
- ker nima končane visoke - tako kot večina njegovih sorodnikov in sosedov - formalne izobrazbe piše bedarije, ki človeka nasmejejo
- ki zaradi popolnoma asocialnega vedenja nima prijateljev - brat pa se z njem ne ukvarja več svakinja pa ga prenaša samo zato ker ji je mož zagrozil, da se mora obnašat primerno - in je revež primoran na aktivno pisanje nemunosti v raznih forumih
Iz zgoraj naštetih razlogih - ki zajemajo zgolj 10% njegovega bogatega repertoarja nesposobnosti - se ne æudim, da je človek pripravljen fizično obračunati z vsakim, ki mu nastavi ogledalo.

Dragi patriot daj pojdi, k kakemu župniku _ bi ti priporočal politkomisarja pa so na srečo skoraj vsi že hrana črvom - priporočam Urškinega sošolca, k temeljiti spovedi, to vzemi kot terapevtski obisk, zato ti ni potrebno vzeti apaurina in šnopčka pred obiskom. In če boš po obisku še imel željo se voziti po Sloveniji in se soočati z ljudmi, ki se ne strinjajo s tabo, ti bom z veseljem napisal točen naslov in te počakal na postaji, da se revež ne boš izgubil do 700m - 600m naravnost potem zaviješ desno - kriza desno baje ne zavijaš - in se po 100m znajdeš pred mojo hišo, če se pa bom lahko dogovoril pri prevozniku, pa bom jaz doplačal znesek za spremljevalca, če te samega ne bodo spustili na avtobus-vlak.
Do takrat pa ostani zdrav in ne daj se, tudi taki kot si ti morajo živeti, da se mi normalni zavedamo kako nam je lepo, da nismo v razvoju ostali tam kjer si ti.

Kaj ta tema dela v tem podforumu
sprasujem se.gif


Tu bi naj objavljali revolucijo ljudstvsa, boj proti oblasti itd.

Kaj dela moderacija, naj ukrepa.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Očitno imaš zalezovalca sedaj ti.
bonk.gif

Nč bat, če ma res tako željo po obiskovanju bom, če mi bo javno dovolil, da lahko navedem ime priimek in poln naslov le to tudi napisal potem pa bom še organiziral obisk njegove domačije - na posebno željo udeležencev obiska pa še prilepil sliko njegove svakinje, ki je samo mimogrede edina normalna članica širše družine.
Ker se spodobi, da ne prideš praznih rok mu bomo prinesli vz 24 in zapeli: https://www.youtube.com/watch?v=obejbMisV0o
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Kaj ta tema dela v tem podforumu
sprasujem se.gif


Tu bi naj objavljali revolucijo ljudstvsa, boj proti oblasti itd.

Kaj dela moderacija, naj ukrepa.
Tukaj je zato ker se bomo združeni lažje uprli tako imenovanemu patriotu, ki si je uzurpiral pravico odločanja kdo naj bo na pogrebu in kaj naj dela, da o združevanju patriotovih nasprotnikov ne omenjam - lahko tudi v smislu, da obišče en dan več ljudi, ki se z njegovim mnenjem ne strinjajo, ker nas je kar nekaj takih bo napol-možakar prihranil na dopustu in nafti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Patriot je častivreden član alterha, ti si pa nek alter tistega pijančka.

Desničarji pa niso za obiske na domu, so se zgražali, ko je to počel narod proti javnim osebam.

Tu pa gre za zasebno sfero.

Al pozivaš k linču?

To je pičel tvoj suzičar in nahoblal enega forumaša, saj ti je poznano...

Take zadeve ne sodijo na alter.

Kje je moderacija? Hočejo linčst alteraša
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.