Passat 1.8T

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Pozdravljeni!

Zanima me, če kupim tole in dam na passata 1.8T, letnik 97, 180.000 km ali je to dovolj ali je treba menjati še kaj.

Ali se bolj splača kupiti čip in gotovo...
Torej rad bi dobil še kakšen kW, ne bi pa rad, da mašina shodi v par 1000 kilometrih.
 

Blue GTI

stručko
Osebje foruma
19. jul 2007
403
0
16
Ljubljana
www.69performance.si
Ti kiti ne pašejo brez težav notri, ker je treba kar nekaj stvari predelati, da se zmontira. Glede na avto in na to, kar bi rad naredil s tem kitom, bi moral najprej narediti na motorju kar generalno, ker drugače obstaja velika verjetnost, da se ti bo kaj podrlo. Glede na moč, ti tukaj manjkajo še injektorji, večje ohišje LMM, bencin pumpa, ojnice bi bile dobra naložba, čip, ... Če hočeš, da bo dobro narejeno na 350KM, rabiš veliko več denarja dodati, kot pa stane ta kit.

Če vzameš samo čip, dobiš kar dobro povišico v moči po ugodni ceni.
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Ne vem zakaj bi bil dizel bolj vozen kot bencinar?!?Govorimo o predelavi mašine in ne zunanjosti.
Glede življenske dobe bi se pa tudi dalo razpravljati...
 

Blue GTI

stručko
Osebje foruma
19. jul 2007
403
0
16
Ljubljana
www.69performance.si
Vse razstaviš, pomeriš cilindre. Če so izven specifikacije, moraš dat blok pohonat in druge bate in batne obročke. Vse ležaje daš nove na glavni gredi in ojnicah. Menjaš vsa tesnila. Glavo spoliraš, po potrebi menjaš vodila, tudi teflone. Preveriš vse komponente, gumi cevi itd.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ali naročiš novi mašin....
smile-1.gif
 

sablac

Zelenc'
9. okt 2007
13
0
1
ta turbo kit?pa to pase srauf na srauf,mislim ker je pri 1.8t motorju tam zlo mal placa, saj pr men
 
Nazadnje urejeno:

GTI_Fan

Pripravnik
1. sep 2007
245
0
16
Reklamirajo da paša (bolt on), vendar si lahko prebereš izkušnje po tujih forumih, kjer je marsikdo moral kakšno malenkost predelati, da jo je spravil gor. Vsekakor pa je dosti manj dela, kot če bi se lotil sam po kosih sestavljat skupaj... Čeprav je pa ravno to najbolj zanimiva stvar tuninga... Ko te vsak kos je** in ne paša skupi... No, pa vožnja s končnim izdelkom tudi ni pod kritiko...
smile-1.gif