"pasivni" zaslužek

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
moram rečt, da sem od vseh forumov kjer sem vprašal, pričakoval od alterja najbolj vzpodbudne odgovore. Res ste me negativno presenetili s pametovanjem.

Pasivni zaslužek je v mojem primeru zaslužek ki ni od redne plače, se pravi, stave štejem pod pasivo.

Chatrubate, ja, tega se bom lotil
Ena ideja je prodaja dizajnov na cotah po amazonu, ebayu, vecjih POD straneh.ce si vsaj malo vztrajen ne bo problema.
Ni enostavno, ni pa rocket science. Pa v primerjavibz gemblanjem je dejansko nek zasluzek, ne pa prelaganje soldov tja in nazaj...
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Ena ideja je prodaja dizajnov na cotah po amazonu, ebayu, vecjih POD straneh.ce si vsaj malo vztrajen ne bo problema.
Ni enostavno, ni pa rocket science. Pa v primerjavibz gemblanjem je dejansko nek zasluzek, ne pa prelaganje soldov tja in nazaj...
Sem hotel predlagat da meni na youtubu stalno daje reklame za tečaje kako zaslužiti na amazonu. Pa naj to proba.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
hm za te stvari rabiš vse finančni vložek (in to precejšen, sploh za nekoga ki nima)..on (če eprav razumem) bi tako nekaj, da bi mal padlo iz neba, vmes bi pa mal pogledal po telefonu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
moram rečt, da sem od vseh forumov kjer sem vprašal, pričakoval od alterja najbolj vzpodbudne odgovore. Res ste me negativno presenetili s pametovanjem.

Sam si začel. Daj, poglej svojo situacijo s petih metrov, imaš službo, torej prilive na podlagi fizičnega dela, in imaš hobi s katerim kuriš te prilive. In ti bi zdaj hobi pojačal? Bi rekel da je rešitev prej malo več matematike in malo manj klikanja neumnosti.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
hm za te stvari rabiš vse finančni vložek (in to precejšen, sploh za nekoga ki nima)..on (če eprav razumem) bi tako nekaj, da bi mal padlo iz neba, vmes bi pa mal pogledal po telefonu.
Nope. Ce si malo vesc miske ali imas voljo, se da brez vlozka, sploh zato, ker je danes, napram 5 let nazaj, ze vse zastonj na YT...s prve roke.

Za prodajo izdelkov direkt na amazonu pa ja, tam pa moras imet neke solde za zalogo. Ampak tisto je tvegano, oni prvi primer pa ne.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Masa denarja na svetu je O - tolikšna. Ti bi iz te mase potegnil nekaj od količine. Nekaj potegneš skozi delo, tudi porabiš kasneje skozi življenje, sedaj bi pa cuknil iz vreče še nekaj več. Ja, če ti uspe. Toda jih je precej takih, ki bi prav tako vlekli ven iz malhe.

Sedaj - koliko si uspešen. Če si zelo uspešen, boš na koncu tajkun. 99,9999 ... procentov je pa na koncu luzerjev, ki so izgubili še tisto, kar so pridobili s trdim delom. Špekulacije se redkokdaj povrnejo. Žal. Ker - ko boš ti dobil, bo nekdo drug izgubil. Denarni tok ali filozofija je že toliko stara, da je to sistem ki se samega sebe vzdržuje. Ko boš ti vstopil noter s svojo špekulacijo, se bo sistem odzval kot na motnjo.

Treba nekaj dat, da lahko tudi ven vzameš. :fredi: Ker, vreča je toliko polna : O . Vsak delček tega kroga se pa v sistemu pozna.

P.s. : Si rekel, da si razočaran nad Alterjem. Dobil si realen odgovor, za kar bi moral biti izjemno hvaležen (skupnosti Alterja). Če si pa hotel slišati sebi všečno oceno, bi pa raje šel povprašat na MON. Tam so punce, ki obvladajo :fredi: .
 
  • Haha
Reactions: Gavran

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Evo če imaš 1000 usd me klikni in te bom vpisal v klub kjer boš z svojo naložbo dobil vsak dan cca med 6-9 usd dobička, če boš pa še ti koga pripeljal pa bo takoj ohoho denarja in če se boste vsi potrudili in delali na mreži boste imeli denarja ko salate.

Lep dan ti želim..
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Jst rad vsake toliko vplačam v kakšno tvegano stvar. Najprej je bil na tapeti forex ( Švicarski frank mi je vse pobral) potem je bil na tapeti ICO ( večina ni uspela oziroma je propadla ko grčka) in kriptovalute kjer zadeva nekak stoji na mestu. V maju letos sem prvič v življenju vplačal okrog 1000€ v neki mrežni marketing al neki podobnega pri kolegu ki se že 20 let ukvarja s takimi zadevami in mu kar gre. Gre se za 9for life . Mesečna izplačila so v priponki. Ne vem kako dolgo bo to funkcioniralo zaenkrat je OK. Izplačujem si razliko, ki mesečno preseže 1000€.

Pred 5 leti sem kupil apartma v turistični lokaciji in imam približno 2000€ dobička na leto ob tem, da je cena narasla za okrog 40%. Ni pa to čisti pasivni prihodek, ker je potrebno malo delat.

Moj največji pasivni prihodek je članstvo v nadzornem svetu enega večjega podjetja v slo. Tam si pa res pasiven in dobro plačan :) Če je kdo zaposlen v kakšnem D.D. ju se mu splača potrudit, da pride v NS.
 

Priponke

  • 9forlivewithdraw.jpg
    9forlivewithdraw.jpg
    46,6 KB · Ogledi: 319
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Alkemyst

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Dela v proizvodnji, fuša v gradbeništvu in na telefonu je 24/7
I rest my case
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Jst rad vsake toliko vplačam v kakšno tvegano stvar. Najprej je bil na tapeti forex ( Švicarski frank mi je vse pobral) potem je bil na tapeti ICO ( večina ni uspela oziroma je propadla ko grčka) in kriptovalute kjer zadeva nekak stoji na mestu. V maju letos sem prvič v življenju vplačal okrog 1000€ v neki mrežni marketing al neki podobnega pri kolegu ki se že 20 let ukvarja s takimi zadevami in mu kar gre. Gre se za 9for life . Mesečna izplačila so v priponki. Ne vem kako dolgo bo to funkcioniralo zaenkrat je OK. Izplačujem si razliko, ki mesečno preseže 1000€.

Pred 5 leti sem kupil apartma v turistični lokaciji in imam približno 2000€ dobička na leto ob tem, da je cena narasla za okrog 40%. Ni pa to čisti pasivni prihodek, ker je potrebno malo delat.

Moj največji pasivni prihodek je članstvo v nadzornem svetu enega večjega podjetja v slo. Tam si pa res pasiven in dobro plačan :) Če je kdo zaposlen v kakšnem D.D. ju se mu splača potrudit, da pride v NS.
Torej tvoj predlog je da nekdo v svoji sluzbi postane predstavnik delavcev v nadzornem svetu. Pomoje bos manj pasiven ko bo slo kaj narobe in te bo en iz proizvodnje okol kepe ko ne bo plac.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Jaz to vidim tako da dela šiht, zraven fuša pa še bi rad fušal več, da bi zaslužil. Zdaj, ponavadi je to kazalo na pridne roke, če denar meče v gemblanje, je pa njegov problem. Eni recimo so na kokainu itd...ki pa menda tudi ni poceni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Alkemyst

Zelenc'
23. sep 2020
10
2
3
Zanimivo odgovori, a žal nič uporabnega.

+ ne mečem denarja v gemblanje. Kupil sem PSC za 25€ (stane 26€), trenutno imam na accountu 264€.

Se nabira ampak počasi.
Sedaj sem se lotil 10 dnevnega izziva s kvoto 2.50, na katerega sem naletel na youtubu.
10 dni odigraš kvoto cca 2.50, na vsakega daš enak znesek
Jaz bom vsak listek odigral z 20€, se pravi skupno 200€
S 5 zmagami si v plusu. Večino stav do zdaj sem zadel, ker nogomet soremljam redno, samo do zdaj nisem imel sistema, kako vplačevat ipd.

Sejavim čez par dni kako mi gre
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in BornSkeptic

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Al pa če vsak dan namesto 16 ur drkanja ekrana, nadrkaš 2 naduri, ostalih 14 ur si pa frej. Pa denar je ziher, ne pa bo/ne bo. Za domačo nalogo si seštej ure in izračunaj koliko imaš od stav na uro. Ali pa raje ne, ker rezultat bo v centih.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Glede na to, da obvladas stave, kvote 2.5, imam sistem zate. Vse kar rabis je 20€ in 30 kvot 1,3 zadeti. Mala malica. V 30 korakih zasluzis letno placo.
 

Priponke

  • 518FA15F-3E79-40F1-A0E1-94AB81FB78AA.jpeg
    518FA15F-3E79-40F1-A0E1-94AB81FB78AA.jpeg
    259,1 KB · Ogledi: 218
  • Všeč mi je
Reactions: Alkemyst

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Za 20eur ti lahko prodam knjigo "Kako postati milijonar v nekaj letih". Meni še sicer ni uspelo, sem pa na dobri poti.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N
5. apr 2015
1.325
685
113
Loh pa celo tu objaviš tvoje stave, na kaj stavljaš. Mogoče bo pa še kdo "pasivno" obogatel. Da tema ne zamre npr. :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8