Partis

Kako se naredi anketa?

  • Naredi se.

    Glasovi: 22 52,4%
  • Ne naredi se!

    Glasovi: 20 47,6%

  • Skupaj glasov
    42

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije

Partis.si ponovno »deluje«​

Od 6.5.2021 deluje Partis sledilnik. Partis.si, ki je (bil) največja Torrent spletna knjižnica s slovensko vsebino, od 13.6.2021 ponovno deluje kot spletna stran. Na spletni strani imajo sicer še težave z varno SSL povezavo, pa tudi praktično vsa vsebina manjka, vključno s forumom, klepetom in profili. Omogočeno pa je iskanje in prenos torrent datoteke. Na strani partis.si so zapisali takole:

Skupaj smo eno!
Zahvaljujemo se vsem uporabnikom, nalagalcem in osebju za podporo v teh težkih časih. Brez vas nam ne bi uspelo ohraniti naše mreže.
Trenutna različica je samo začasna, tako, da lahko dostopate do vsebin., ki že obstajajo v Partis mreži.
Trenutno potekajo zadnja testiranja socialnih delov (forum, klepet, profili,…)
Kdaj naj bi v polni izvedbi zaživela prenovljena spletna stran Partis.si tako ni povsem znano. Če se lahko zanašamo na to, da resnično potekajo zadnja testiranja nekaterih modulov strani, pa ne bi smelo trajati preveč dolgo.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113

Partis.si ponovno »deluje«​

Od 6.5.2021 deluje Partis sledilnik. Partis.si, ki je (bil) največja Torrent spletna knjižnica s slovensko vsebino, od 13.6.2021 ponovno deluje kot spletna stran. Na spletni strani imajo sicer še težave z varno SSL povezavo, pa tudi praktično vsa vsebina manjka, vključno s forumom, klepetom in profili. Omogočeno pa je iskanje in prenos torrent datoteke. Na strani partis.si so zapisali takole:


Kdaj naj bi v polni izvedbi zaživela prenovljena spletna stran Partis.si tako ni povsem znano. Če se lahko zanašamo na to, da resnično potekajo zadnja testiranja nekaterih modulov strani, pa ne bi smelo trajati preveč dolgo.
Sem dal search Stargate in je našel. Morda je pa res bolje, da se stvar počasi vzpostavi, da se ohranijo datoteke. Ce bi šli iz nule, bi bila težka. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Ja, ampak napišeš v iskalnik, dobiš torrent, ampak ... brez vsebine, ocen, slik, .... golo in boso (moraš potem it na Imdb preverit, za kaj sploh gre). Ja, se strinjam, bolje to, kot nič, ampak ... je še precej dela, se mi zdi.
Se pa očitno res trudijo, niso samo obljube :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Cist dovolj ,ker rabimo sam torrente.

Kako je bilo naslov dokumentarcu o 10 dnevni slo vojni.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Če misliš "Slovenija na barikadah", ne potrebuješ partisa

 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ja, že 3 mesece testirajo klepetalnico.. Stran jim je pa en študent v dveh dnevih naredil.. Za več ni blo dnarja..