Partis

Kako se naredi anketa?

  • Naredi se.

    Glasovi: 22 52,4%
  • Ne naredi se!

    Glasovi: 20 47,6%

  • Skupaj glasov
    42

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
264
386
63
Mora mora, mora se samo umreti. Zadeva je na prostovoljni bazi, če dela dela, če ne pač ne. Če si pameten itak ne doniraš, ker niso zanesljivi.
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
831
269
63
Mas celo serijo streaming servicov… placas in dobis. Ni posteno da se pritozujes nad nivojem storitve ki ti nekaj omogoca zastonj. Vem da si navajen in da v tvojem mehurcku tako lavfajo zadeve ampak ce hoces luksuz ga placaj.
Ce ne pa javni servis in glej tri programe ki ti jih drzava omogoca.

V resnic ni zastonj. Ti z dolvleko delis bandwidth, pa gledas reklame pa se za donacije prosjacijo. Vse za nedelujoč portal...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.008
113
145 km SZ od Opatije
a.PNG

Sej pol ni čudno, da nič ne dela ...
 
  • Haha
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in Matey

MH983

Zelenc'
8. jun 2017
2
0
1
Pozdravljeni. Na Mojblink imam sicer kar dober ratio, a je račun vseeno blokiran. Ima mogoče kdo kakšen invite na voljo?

LP
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.600
70
48
Zakaj mi ne deluje UL na torrentih z Blinka?
DL deluje bp, UL pa skoraj nič (v dveh dneh par 100 kB oz .0)
Tisti z rarbg delajo bp, tudi s Partisa so delali bp.

lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.446
5.456
113
jaz sem šla skozi vso telovadbo, ki je bila v vodičih. porte odprla na modemu, ruterju, torrent klientu. internetna povezava in hitrost tudi ni problem. Še VPN sem ugasnila za ta blink. nič nisem naredila, kaže mi kot da ni nobenega odjemalca (izbirala pa FL z največ ličerji, da si popravim tole) in se trudim z urami sejanja, ker upload je neobstoječ praktično.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
jaz sem šla skozi vso telovadbo, ki je bila v vodičih. porte odprla na modemu, ruterju, torrent klientu. internetna povezava in hitrost tudi ni problem. Še VPN sem ugasnila za ta blink. nič nisem naredila, kaže mi kot da ni nobenega odjemalca (izbirala pa FL z največ ličerji, da si popravim tole) in se trudim z urami sejanja, ker upload je neobstoječ praktično.
Saj UL ni važen, važne so ure in, da ti piše, da si povezljiva. Seveda pa ne škodi. će se seje več ur, kot je nujno.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.446
5.456
113
med v statusu torrentov piše, da "trenutno seje", zgoraj desno pa, da nisem povezana in naj odprem ta in ta port (ki je povsod odprt). glede na izbor torrentov, dvomim da ni nobenega ličerja. super, da blink omogoča ure, ampak bi bilo bolj koristno in zame lažje, če bi uspela kaj ULjat. nekdo bi kaj o tega imel in meni ne bi bilo potrebno čakat za vsak torrent ne vem koliko dolgo. ko enkrat pogledam, ne rabim več, ponavadi zbrišem. jaz ne arhiviram teh zadev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

erikson

Guru
25. avg 2007
21.514
5.498
113
Pozdravljeni. Na Mojblink imam sicer kar dober ratio, a je račun vseeno blokiran. Ima mogoče kdo kakšen invite na voljo?
Urediti moraš razlog za blokado - vse moraš sejati najmanj 4 dni, tudi če imaš dober ratio na drugih torrentih.

Če boš odpiral nove račune, boš blokiran. Blokiran pa bo tudi tisti, ki ti bo poslal invite.