Parade - ne razumem

sad

Guru
24. avg 2007
20.513
9.214
113
Sem poslušal en intervju z eno od teh spak (sem to namerno napisal zaradi njenih besed, ker drugega si ne zasluž; torej spaka se ne nanaša na njen izgled ali lgbtžnj status). Je rekla, da tudi v idealnem svetu, ko bi lgbtžnj imeli že vse super urejeno, bi še vedno morali “izobraževati”, da se ne bo pozabilo, kako so in še vedno oni trpijo. Da ji j… Očitno bomo imeli nove partizane/domobrance, ki namesto, da bi gledali naprej, bodo med sabo lajali, kaj se je dogajalo.
Še enkrat: da ji j… ma…

Kar naj nadaljujejo s tem posiljevanjem, pa bo ziher se pojavil nov KKK z njimi kot cilj.
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.791
113
kod Džej-Zija
Saj za to gre. Ta folk je v glavi razštelan, potem je pa družba za to kriva.

Poznam eno tako smrkljo. Stara je 15, kadi in pije, pri čemer ji robo celo mamica dobavlja, v šolo hodi po želji, sicer šprica, mamica ji pa opravičila piše. Ta trenutek je drama, ker bi morala pasti letnik, pa že izumljajo nove diagnoze, da se ji pogleda skozi prste. Smrklja je trenutno tako fucked up, da po novem ni več smrklja, ampak he/she/they. WTF? Smrklja rabi psihiatrično pomoč, njena mati eno gajžlo čez rit, ne pa nekih klinčevih zaimkov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_ in 8888

jello

Guru
22. sep 2008
9.693
3.576
113
Punca ima travmo in jo zdravi na tak način. Ti je nimaš, zato je ne moreš razumet, niti ji ne znaš in ne moreš pomagat. Včasih je dovolj samo da razumeš da ima težavo. Kdo je bolj fuckedup, 15 letnik s travmo ali tisti, ki ga zmerja da je fuckedup pa mislim da mi ni treba napisat.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.204
113
Pa dobro no, rdeča zvezda ni bila nikoli LGBT frendly, pa jo sedaj mahajo po paradah

EaNpfhOWoAQPy_8
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.791
113
kod Džej-Zija
Punca ima travmo in jo zdravi na tak način. Ti je nimaš, zato je ne moreš razumet, niti ji ne znaš in ne moreš pomagat. Včasih je dovolj samo da razumeš da ima težavo. Kdo je bolj fuckedup, 15 letnik s travmo ali tisti, ki ga zmerja da je fuckedup pa mislim da mi ni treba napisat.
Stari, resno? To ni nobeno zdravljenje, ampak zelo lepa pot navzdol. Travma je pa to, da ji starši v življenju ene meje niso postavili in ji vse odnašajo od riti. A ko bo šlo navzdol še bolj in bo probala kaj tršega, boš to tudi za zdravljenje proglašal?
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Nekaterih lokacij se morajo parade izogibati
kako veš da smo faktap? pelal so ga u bolnico.
mogl bi ga pa u klavnico al pa u najbolšem primeru veterinarju
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in ales85

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Punca ima travmo in jo zdravi na tak način. Ti je nimaš, zato je ne moreš razumet, niti ji ne znaš in ne moreš pomagat. Včasih je dovolj samo da razumeš da ima težavo. Kdo je bolj fuckedup, 15 letnik s travmo ali tisti, ki ga zmerja da je fuckedup pa mislim da mi ni treba napisat.
he/she/they ma problem z realnostjo. pa to, da ji/mu/jim noben ne pove tega.
podpirat vse kar del narobe naj bi pomagal komu? kot bi si z drekom rit brisal
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in ales85

jello

Guru
22. sep 2008
9.693
3.576
113
Stari, resno? To ni nobeno zdravljenje, ampak zelo lepa pot navzdol. Travma je pa to, da ji starši v življenju ene meje niso postavili in ji vse odnašajo od riti. A ko bo šlo navzdol še bolj in bo probala kaj tršega, boš to tudi za zdravljenje proglašal?
Za nekoga, ki mu verjetno že celo življenje govorijo da je fuckedup pač ni rešitev da mu trše poveš da je fuckedup. Kot bi šel v prevzgojni dom pretepat varovance dokler ne ozdravijo. Brihtol.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.749
113
Ljubljana
hmpg.net
Pedri ste mavrico prevzeli od cerkve. Tako da, si zopet zgrešil bistvo
1655579359500.png

Še sedaj jo vladar cerkve nosi.
Pa njegovo mnenje se precej razlikuje od tvojega:
LGBT Catholic who has experienced rejection from the Church it is not as “the rejection of the church,” but instead of “people in the church.” The church is a mother and calls together all her children. Take for example the parable of those invited to the feast: “the just, the sinners, the rich and the poor, etc.” [Matthew 22:1-15; Luke 14:15-24]. A “selective” church, one of “pure blood,” is not Holy Mother Church, but rather a sect.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.791
113
kod Džej-Zija
Za nekoga, ki mu verjetno že celo življenje govorijo da je fuckedup pač ni rešitev da mu trše poveš da je fuckedup. Kot bi šel v prevzgojni dom pretepat varovance dokler ne ozdravijo. Brihtol.
No, situacija je malo drugačna, kot si predstavljaš ti. V OŠ ji je šlo čisto solidno, v SŠ je pa iztirila. Celo iz SŠ so poklicali starše na pogovor in jim rekli, naj se oni vzamejo v roke. Problem dečve so totalno razpuščeni tastari.

Te fore z zaimki so samo še ena oblika iskanja pozornosti, ki je ne dobi. Zato bi bila prava stvar profesionalna psihološka pomoč, ne pa neke mavrične parade. Ko si že ravno pameten v 3 …