Parade - ne razumem

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.477
3.135
113
Sicer link je bil čudežno zbrisan tukaj...ampak še zmeraj trdiš da ta vaša "živim za srbijo" tega ni napisala ???
- Čula sam od prijatelja koji nije sklon lažima, da porodicama daju po 500 evra da dođu na Paradu - napisala je Stojković.


Dr. Jovana Stojković, predsednica gibanja “Živim za Srbijo”, je povedala, da je prejela informacije, da so bili ekonomsko prikrajšani državljani podkupljeni za sodelovanje na gejevski paradi. “Slišala sem od prijatelja, za katerega vem, da ne laže, da naj bi družinam dajali po 500 evrov, da pridejo na parado,” je tudi sporočila preko družbenih omrežij.


endvatri, ti tej pravljici verjameš?
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.108
3.412
113
Sorry, ta se pa tudi meni zdi kar precej za lase privlečena.
Predvsem zaradi tega, ker bi bilo že 100 € več kot dovolj :valjamse:.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.747
113
Ljubljana
hmpg.net
in odgovorili so ji srbi sami:
"Da je to istina, na paradi bi bilo najmanje 50k ljudi ;)"
"Neka daju mojoj porodici 500evra i odosmo mi svi na gej paradu. Ali nece da nam daju. "
"+ još 500 po detetu ako tamo daju da ih vakcinišu. " - ona je namreč "priznan" borec proti cepljenju
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

erikson

Guru
25. avg 2007
21.459
5.457
113

Neznanci so razbili vhodna vrata stavbe Lovci, v kateri se nahajata kluba Tiffany in Monokel. Kot so zapisali na družbenem omrežju Facebook, se je osebje kluba pred nasilneži zateklo v notranje prostore, zavarovali so se z barikado vrat.

Napadalci so nato poskušali priti do osebja, pri tem pa so razbijali po hodniku in vratih, slišati je bilo preklinjanje in zmerjanje. Kot so še dejali, so članice in člani kluba močno pretreseni, vendar k sreči ni bil nihče poškodovan.
 
  • Žalosti me
Reactions: navlixx

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.477
3.135
113
Če pogledaš to ciganijo zunaj je čist možno da so sami razbijali notri. Sekta mamilašev.
Zajeta slika.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in 8888

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.574
113

Neznanci so razbili vhodna vrata stavbe Lovci, v kateri se nahajata kluba Tiffany in Monokel. Kot so zapisali na družbenem omrežju Facebook, se je osebje kluba pred nasilneži zateklo v notranje prostore, zavarovali so se z barikado vrat.

Napadalci so nato poskušali priti do osebja, pri tem pa so razbijali po hodniku in vratih, slišati je bilo preklinjanje in zmerjanje. Kot so še dejali, so članice in člani kluba močno pretreseni, vendar k sreči ni bil nihče poškodovan.

Če ni žene ali otrok za preluftat se spraviš pa na geje. Pardon, na njihovo pohištvo. :valjamse:

Ja, alter spodbuja nasilje nad pohištvom.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.690
3.574
113
Saj če v zakristijo pogledaš je tudi zelo verjetno da se otroci kar sami zlorabljajo.