"Par" predlogov v zvezi z novim alterjem

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Men se je tole opozorilo o neprebranem sporocilu pojavilo mogoce 2x od zadnjih 6-7 p.m-jev. Mi je utripajoca kovertica na vrhu strani bolj sedla.
smile-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
meni se tudi vedno pojavi, mi je pa sicer malo čudno, ker z mano potuje, ko prebiram teme, včasih pač ne morem takoj prebrat sporočila (no morda ga tudi nočem
redface-1.gif
)
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ce imas global release windowsov, ki je prilagojen tocno doloceni mednarodni korporaciji imas pac tisto kar ti dajo in ko se updejta global release po celem svetu, takrat ga bos tudi ti updejtal. Ne bo pa vsak po svoje saril po winsih. Jebiga korporacijska pravila
smile-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ker je vroče in se mi možgani kisajo, imam malo bolj divji predlog - če se nekak da videti, kdo je bananan in za koliko časa.

Imam korlov PM, pa ne vem, če se splača odgovarjat ali ne (glede na to, da trenutno pulim živce tudi nekomu v seksualnem kotičku, se zna dokaj realno zgodit, da bom v toplice čekirana istočasno, ko bo korl odšel z dopusta...
grin1.gif
).

Ajd, držte se sotrpini v savni.
grin1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Odisej, vem, da ga nimamo.
Predlog je, da bi to imeli.

Trije razlogi:
a) zaradi zgleda ostalim (nekdo ki najeda v avtomobilizmu, nekak ne opazi, da je bil za isti hec nekdo že bananan v telefoniji)
b) zaradi tega, da se izognemo (podmiznim) mesečnim bojkotom uporabnikov (ne glede na to, kaj so storili in ne glede na to, da sodijo med odvisnike in bi jim tak bojkot celo medicinsko koristil).
c) da se poenoti politika banananja med moderatorji istih delov oz. jasno nakaže meje debatiranja v posameznem podforumu (dobre prakse ni, če vsak čepi na svoji gredi korenja, s kapuco na glavi, ker misli, da o korenju vse ve).

Da skrajšam - če si "in the open", vedno dvakrat premisliš, kaj boš stisnil in poleg napisal.
In na premislek vpiva tudi to, kako se na vse skupaj odzovejo uporabniki (večina, ne vsi, ker vsem itak nikoli nisi všeč) - ti so pa baje bistvo foruma.

Kakor koli že, za hladit glavo je povsem dovolj teden dni (in spet za teden, pa spet dodaten teden... pač poljubnokrat, če nekdo pač ponavlja zadevo).
(ajd, je.bi ga - pa sem zinila
tongue-1.gif
).

Korl je sicer v nedeljo res ultra najedal (tudi bič mu ni ravno ostal dolžan), vseeno pa umik uporabnika, ki je eden izmed glavnih gobcačev, in to praktično v skoku za +30 dni, ni ravno nekaj kar bogati portal...(velikokrat celo kaj pametnega pove) .

Pač moj vidik.
Ne mislim se kregat okoli tega in ne pričakujem, da boste meni na ljubo kaj spremenili.
Samo povem nekaj, ker se mi zdi, da v tisti moderatorski karanteni manjka še kakšno alternativno mnenje.

Pa da smo si na jasnem - Korl ni ravno moj najljubši uporabnik. Prej obratno.

Edit - Lahko si prihranite delo s pisanjem, "da nimam pojma, kakšni vse psihiči hodijo okoli", "da ne vem, kaj vse se je dogajalo preko PMjev",.... in podobno... (BTW - celo vem, kaj se je dogajalo preko PMjev, ker je z njim korl "osrečil" tudi mene)....ker nekak že dolgo vem, da je bistvo problema v pogumu, ali si to upate ali ne
wink-1.gif
In velika večina ljudi ima raje, da drugi ne vidijo, kaj so napisali. Da jim ne bi bilo treba kaj utemeljevat in zagovarjat.

Kot da jim je to treba kar koli dodatno razlagat, če je spredaj napisan pravilnik obnašanja na Alterju....

Še to - tudi jest ne mislim neskončno in v nedogled utemeljevat mojega pogleda (ali debatirat, kdo od moderatorjev dela dobro in kdo ne - itak tudi uporabniki nismo vsi enako zanič ali enako dobri). Po 2k + naklepanih postov (od katerih je vsaj polovica podobno "kratkih" kot ta
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
"Odprta skupnost" kao pri programih...
Vsi vidijo kodo programa in ko nekdo vidi neko napako jo pove, jo opazijo še ostali in se potem vsi skupaj napako popravijo.

Upam da bodo moderatorji vsaj razmislili o čem takem.
roza.gif

Se strinjam s tabo.
zmaga.gif