Papaya MOTO MUSIC DAY&NIGHT Summer FESTIVAL

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja sem istega mnenja, vse skupaj res uhaja nadzoru, skoraj vsak, ki pride dol, "da vse od sebe", počne stvari, ki jih drugače nebi.
Folk doživlja nek "skupinski delirij".
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik SE_P1i pravi:
Hudo hudo... Sam je pa rastur dol.... biu sem dol pred cca. dvema tednoma.... v Papayi je fešta ceuuuu božji dan... in to se sred dneva kr žgejo v bazenih, folk se pa zraven dere pa navija, adijo pamet, res... se mi zdi da počasi vse skupi uhaja iz kontrole, vsako leto je hujš
grin1.gif

Ja seveda kar v bazenih se žgejo
rolleyes-1.gif


A je letos tudi gay party doli ali je kaj več ženskega spola?
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Ženske je blo nenormalno velik... tisti, ki so bli lani že tam, so rekli da kr ne morjo verjet, da je taka razlika
grin1.gif


To, da se pa v bazenih žgejo je pa mal bosa... na plaži ja, v bazenih pa nebi pustl.
 

MiKa

Batagel
15. jan 2008
361
0
16
MB
Jap, ravnokar smo nazaj, iz tedna Zrč in je treba potrditi, da je bilo veliko žensk, sicer še vedno ne večina, ampak veliko...predvsem dobro glede tega je bilo, da so slovenke, vseh starosti(18+) in netečne, torej te ne ignorirajo, če pristopiš
aplauz.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
No vsaj nekaj.

Verjetno bom prečekiral eno noč okrog 15. avgusta kako je glede na lani.
grin1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
KSZ

Tudi mi smo bili z družbo dol, žensk je več kot prejšnja leta ampak ogromno tudi mladoletnih.
Tiesto je naredil dober žur, dobri komadi, dobr ritem
aplauz.gif
 

MiKa

Batagel
15. jan 2008
361
0
16
MB
Zato pa se zalaufaš v vodo in odplavaš do one vrvice s kuglicami, tam je pa prav fajn in še dvojno muziko imaš.
grin1.gif
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Drugače pa...ne se kopat na plaži Zræe, zakaj ne....naj pride vsak ob 06.00 pogledat plažo pa bo vidu
evil.gif

Mi smo hodli domov po tej uri pa ni bilo nič kaj takega na plaži....tisto kaj pa je pa itak pospravijo do 8ih
evil.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Kokr sm jst vidu, je bilo ob 8ih zjutraj vse lepo pospravleno... celo bolj, kot recimo na kakšni portoroški plaži pred leti, ko je bilo ponoči celo zadrževanje na njej prepovedano.

Če pa misliš scanje in bruhanje pa jebat ga... kar ne vidš ne boli
grin1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik wacko pravi:

Če pa misliš scanje in bruhanje pa jebat ga... kar ne vidš ne boli
grin1.gif

tole mislim ja...sploh po Tiestu je bilo grozno...to v vrsti ščijejo celo noč po plaži.
evil.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Najbolj hecno pa je, ko se zjutraj mlade družine kregajo med seboj, za tisth par senčnikov, kdo ga bo dobil.
 

Susto

Pripravnik
24. sep 2007
108
0
16
letos je bil Pag čista zmaga. Bil sem dol dvakrat enkart na Papaya festivalu Tiesto ga je čist hudo odlomu, potem pa še na Feddle, glede ozvočenaj ne bom zgubljal besed, sam lubice so ble pa prva klasa..:)