Pametna ura

ursa1

Zelenc'
13. jun 2020
2
0
1
Pozdravljeni,
sem študentka podiplomskega študija na Ekonomski fakulteti in pripravljam magistrsko delo na temo strankine izkušnje na primeru pametne ure. Prosila bi, če si lahko vzamete 5 minut in izpolnite anketo. Vaši odgovori mi bodo v veliko pomoč, saj si želim z raziskavo prikazati slovenskega uporabnika pametnih ur in njegove izkušnje pri njeni uporabi. Anketa je anonimna, vaši odgovori so zaupni in bodo uporabljeni izključno za raziskovalne namene.
Za vaše sodelovanje se vam že vnaprej zahvaljujem.
Link: https://www.1ka.si/a/288488
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Prej bi rekel da je tole kaksen psiholog sestavljal kot pa bodoci ekonomist.. mal velik je bilo vprasanj o “sreci.. ustvarjalnosti”...

bi blo pa fajn videt rezuktate ankete :)
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Pozdravljeni,
sem študentka podiplomskega študija na Ekonomski fakulteti in pripravljam magistrsko delo na temo strankine izkušnje na primeru pametne ure. Prosila bi, če si lahko vzamete 5 minut in izpolnite anketo. Vaši odgovori mi bodo v veliko pomoč, saj si želim z raziskavo prikazati slovenskega uporabnika pametnih ur in njegove izkušnje pri njeni uporabi. Anketa je anonimna, vaši odgovori so zaupni in bodo uporabljeni izključno za raziskovalne namene.
Za vaše sodelovanje se vam že vnaprej zahvaljujem.
Link: https://www.1ka.si/a/288488
Sem označil NE, pa sem bil kuj fertik.;)
Čav
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Ježeš marija kakšna anketa. Magistrski študij pa potem tole...
Ej Urša, kaj na EF ne učijo več MTRD? Tam se vsaj naučiš osnov anketiranja in statistike... majke mile, kako ti je to mentor sploh dovolil tako anketo? :)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
A ima kako težo tale papir na trgu? A se splača potem truditi? To je pač za podaljševanje statusa študenta, pa da sta mama pa ata ponosna.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Teže na trgu nima nobena diploma. Ima pa znanje, ki ga pridobiš. In ja, na EF ga lahko pridobiš, enako kot kje drugje. :) Samo, če si z glavo pri stvari. Lahko si pa konj pa pač hodiš zato, ker hodiš...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Vprašanje ostaja enako... Zakaj bi se za tole trudil, če se tala? Energijo in cas pa lahko vložiš v kaj drugega, kar bi pa morebiti lahko vnovcil.

PS
Dohtar brez diplome ne boš... Pa kaki ing tudi ne, so pač pokliči, ki zahtevajo neko izobrazbo, da sploh lahko začneš biti dober. Družboslovni predmeti pa to res niso.
 
Nazadnje urejeno:

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Druzboslovje na tehnicno podlago se kako pase. Ne vem pa kje si pobrala, da talajo mag? Si koncala ef?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Se enkrat poglej anketo in kaj gre skozi? Takih je vsak mesec nekaj tukaj gor. Če se na tole da mag, je potalan...

Nikjer nisem rekla, da so družboslovne vede nebodigatreba, ne mešaj hrušk z jabolki.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Jaz sem se vprašal, kako lahko nekdo na magistrskem študiju da anketo o pametnih urah v podforum o avtomobilih.
Sedaj ali je butelj ali pa ni niti 1 sekunde vložil v to, da bi vsaj pogledal, kam objavlja. Tako da potem ankete niti nisem odprl., ker ne vem zakaj bi jaz zapravljal svoj čas za nekaj, kaj očitno tistemu ne pomeni niti toliko, da bi dal v ustrezen podforum.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Jaz sem se vprašal, kako lahko nekdo na magistrskem študiju da anketo o pametnih urah v podforum o avtomobilih.
Sedaj ali je butelj ali pa ni niti 1 sekunde vložil v to, da bi vsaj pogledal, kam objavlja. Tako da potem ankete niti nisem odprl., ker ne vem zakaj bi jaz zapravljal svoj čas za nekaj, kaj očitno tistemu ne pomeni niti toliko, da bi dal v ustrezen podforum.

No jest sm jo kot uporabnik ure sel resevat.. ko sem prisel do “srece in ustvarjalnosti” - so moji odgovori postali “ustvarjalni” :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Se enkrat poglej anketo in kaj gre skozi? Takih je vsak mesec nekaj tukaj gor. Če se na tole da mag, je potalan...

Nikjer nisem rekla, da so družboslovne vede nebodigatreba, ne mešaj hrušk z jabolki.
Ta anketa tudi mene zelo cudi in glede na to da vem kako je na ef mi je zelo cudno. Ali pa je standard v zadnjih letih precej padel...