Paket iz Francije?

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
Citat:

...
Ne," tak" delajo v Nemčiji, ko pošiljam pakete iz SLO.



dobro, da sploh pride paket do nemčije, da ga kje na poti že ne uničijo, glede na to, da 75% folka ne pošilja v iz tujine v slo verjetno mislijo, da je iz afrike nekje
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.554
113
Royal Mail 'International Standard Small Parcel'

Tole pa prinesel pošta slovenije, ali spet kak dpd/gls?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Komu pa naj pusti obvestilo? Saj sploh ne ve ali je pred “pravim blokom”, če ni imena zunaj vidnega.

A mi poveš en pameten razlog zakaj ni imena na zvoncu?

Pozabil sem ga nalimati, je samo od moje priimek, moj je pa sicer na predalniku od pošte, tam kjer je važno.

Saj pa ima naslov napisan, točen, pa če je pred blokom si verjetno lahko misli, da je na pravem.

Kako pa potem dostavi k hiši, kjer pa sploh ni napisanega imena/priimka na zvoncu, kako tam ve, da je na pravi lokaciji, če ni nikogar doma? se tam tudi vrne paket v depo ker ni priimka na zvoncu?

Da, ampak ne zato, ker ni priimka, ampak ker ni nihče odprl.

Imaš pa pri hiši večjo verjetnost, da ti bo pustil obvestilo. Pri bloku pa je IMHO škoda puščati obvestilo na vratih - prvič, ker sploh ne ve ali dotični sploh živi v tem bloku, drugič, ker je malo verjetno, da bo obvestilo kdo videl.

Idi nalepi priimek gor in nehaj iskati krivca ali zaroto tam kjer je ni.

Royal Mail - mislim, da je pošta, nisem pa 100% - zato še enkrat - pejd nakracat priimek na zvonc.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.554
113
Meni se tudi zdi ja, saj bi ja, ampak zdaj bo salotejp popustil, ker je vlažno :/

Vseeno pa ne vidim, kako bi priimek spremenil problem, še vedno bo dpd zvonil ko ni nikogar doma in očitno ne bo pustil listka, ker to bi že zdaj lahko...

Na srečo sem jo dobro odnesel in preko trackinga in teženja dobil prave podatke in robo, dobra šola za prihodnje. Edino če izrecno ebay prodajalcem rečem da napišejo mojo tel gor?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Alkoholni flomaster?
rolleyes-1.gif