Pa kdo je zdaj v resnici šef vlade?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ni važno kakšno skrupucalo je, važno da je proti nasprotnemu polu.
A veš, čustva pa to
Kaj pa meniš na vsebino tega "skropucala"?
A tebi je kar všeč, da zdaj neke samovklicane nevladnice, ki imajo rade nutrije, mačke, dihurje, pse... in goobove priležnice, ki od nikogar niso bile izvoljene, pišejo zakone? A nimamo parlamenta za to?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.958
5.039
113
Jaz bi rekel in to bo kar držalo; če nisi sam sposoben napisat ene pametne črke zakona, pač to prepustiš nevladnikom. Da je vlada tako nesposobna, da je dejansko pod nivojem nevladnikov, je težko verjet, ampak dan za dnem dokazujejo prav to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Jaz bi rekel in to bo kar držalo; če nisi sam sposoben napisat ene pametne črke zakona, pač to prepustiš nevladnikom. Da je vlada tako nesposobna, da je dejansko pod nivojem nevladnikov, je težko verjet, ampak dan za dnem dokazujejo prav to.
Nesposobni Golob odgovornost prelaga na druge. Kao na "ljudstvo". Ampak kdo je to njegovo ljudstvo volil? Zakaj sploh imamo volitve pol? Zakaj je golob sploh kandidiral, če mu zakone pišejo neizvoljeni nevladniki?
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.949
-1.468
63
Ja, ker to je zdaj pomembno. Oblika. Ne to, kar je napisano. Oblika.

Vidiš, kakšne prazne besede pišeš? kot politiki, mlatijo prazno slamo. Brezveznica.
Prazne besede? Tak članek je primeren za rovtarski novičnik. Nobenega sklica na vir, omenja se neke medije (katere majbrž ne ve niti avtor "članka")... In točno to je, mlatenje prazne slame, brezveznica, če povzamem tvoj prispevek.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.958
5.039
113
Prazne besede? Tak članek je primeren za rovtarski novičnik. Nobenega sklica na vir, omenja se neke medije (katere majbrž ne ve niti avtor "članka")... In točno to je, mlatenje prazne slame, brezveznica, če povzamem tvoj prispevek.
Mlatiš prazno slamo prav ti osebno. Kdo bo zasedel katere vladne pozicije ne rabiš virov. Počakaš par dni in vidiš kaj je res. Sicer pa Stardec rad objavlja iz Moje Dolenjske, če se že usajaš.
 
  • Ljubezen
Reactions: aljoman

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.949
-1.468
63
Tut jst imam rad tvoje objave dačo. Taki članki rekla kazala, so vam še posebej pri srcu.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: cappy

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Prazne besede? Tak članek je primeren za rovtarski novičnik. Nobenega sklica na vir, omenja se neke medije (katere majbrž ne ve niti avtor "članka")... In točno to je, mlatenje prazne slame, brezveznica, če povzamem tvoj prispevek.
Ampak vse kar objavim je resnica. Tebe pa to boli. Tebe to boli iz enega samega razloga. Ker veš da imam prav.
 
  • Haha
Reactions: bizi in Sonny_Chiba

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.949
-1.468
63
Zakaj bi me bolelo? Sem ti že napisal, da ti imaš svojo pravico do svoje resnice. Ni pa nujno, da imaš prav, če spremljaš le tisto kar hočeš videti in slišati.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Taki članki rekla kazala, so vam še posebej pri srcu.
Take članke, ki razkrivajo in objavljajo Gobove svinjarije v tvojih rdečuharskih portalih ne pišejo. Ne smejo. Ker je svoboda. Tisti, ki berete rdečuharske portale ne smete vedet kaj je res. Ker če boste zvedeli resnico, ne boste več volivci novih obrazov plasiranih iz Kučanovega klana.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Zakaj bi me bolelo? Sem ti že napisal, da ti imaš svojo pravico do svoje resnice. Ni pa nujno, da imaš prav, če spremljaš le tisto kar hočeš videti in slišati.
Jaz, za razliko od tebe, spremljam vse. Pol se pa jaz, na osnovi različnih informacij in različnih mnenj, s svojo pametjo odločim komu bom dal prav. Ti se odločiš pa tako, kot ti rdečuharski mediji ukažejo. Ker ti desnih medijev ne bereš in ker desnih informacij slišat nočeš in ker nočeš ali ne moreš razmišljat s svojo glavo.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.949
-1.468
63
Jaz, za razliko od tebe, spremljam vse. Pol se pa jaz, na osnovi različnih informacij in različnih mnenj, s svojo pametjo odločim komu bom dal prav. Ti se odločiš pa tako, kot ti rdečuharski mediji ukažejo. Ker ti desnih medijev ne bereš in ker desnih informacij slišat nočeš in ker nočeš ali ne moreš razmišljat s svojo glavo.
Pa ti si še psihoanalitik povrhu :eek:
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.949
-1.468
63
Alter modrec. Take življenjske modrosti od tebe res nisem pričakoval, glede na vse kar objaviš tu gor. Končno si napisal nekaj, čemur ne gre oporekati.