PA kdo bo to vozu: X6

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Men je debilna zadeva.

Mojemu fotru bi bil pa zelo všeč, ker so mu všeč grdi avti in visoko sedišče.
aplauz.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
X6 bi mel pogojno, ce bi zmanjkalo novih X5
grin1.gif








edit: ma ne, nebi mel ne enga ne drugega, sn pozabo na RR
smirk-1.gif




 
Nazadnje urejeno:

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
prau mas Malcom

pa se to, eni tu na forumu takoj ko se omeni bmw, audi, merc,...zacnejo pisat kak si ljudje prvosijo novga audija pol pa nimajo za dopust (npr. wacko)

pa ljudje dejte se nehat smesit, tist ko si kupi tak auto si ga zato ker si ga lahk prvosi,

vi se pa se kr naprej tolazte, da tisti pol ne grejo na dopust, jejo sam zelje in zivijo u garsonjeri brez pohistva
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:





vi se pa se kr naprej tolazte, da tisti pol ne grejo na dopust, jejo sam zelje in zivijo u garsonjeri brez pohistva




Ma ja, faušija ne pozna meja, če pa že niso fauš pa se jim "smili" ker vse da za avto
rolleyes-1.gif




Klasičen primer recimo, ko ima kolega soseda, vselil pred kakim letom, in o njem neve nihče ničesar,

le to da je samski (oz. nikol ni kakšne za videt) in očitno mahnjen na avte; Pripelje domov novega

tuarega, itak cel blok malo faušije malo komentarjev o tem kako bo jedel samo zelje, in da ga nebo mogo odplačevat
rolleyes-1.gif




In pol ta tuareg res zmanjka in model se začne vozit z starim a4. Itak vsi ponosni kako so bli pametni, da so

vedli kaj se bo zgodlo, češ nemoreš met takega avta, ker ga tut mi nimamo, mine 2 tedna model z uleti z njovim

Q7
evil.gif
Frajer je se pol pol leta navolil tuarega in letel po audija. Pol seveda vsi vidno besni in 2x bolj fauš, in

začenjajo se štorije o pogatih starših, mutnih poslih in kao najbolj vrjetno še večji leasing.

Jaz sem vseskupaj nekako "prenašal", malo se mi je jebalo, malo so mi bli tečni in mi je blo vseeno pa

če uleti z bentlijem ko mi je ravno.



Zadnjič sedima z (drugim) kolegom pod pohorjem, srkama čaj in glej ga cefizla, uleti ta bel q7 (modela prej nisem nikol videl,

le slišal štorije), in zapomnil sem si celo reg. ker je tak noro simpl za zapomnit... Pa pravi kolega;

ta pa je od mene kupil tega q-ja (prodaja avte) in ga povprašam pač kako in kaj...

In mi razloži celo štorijo, odkar je vletel ta bel q7 v revije, si ga je model naročil, čakalna doba je bla 7 mesecev,

in si je za tačas kupil tuarega
shocked-1.gif
Skeširal enega in drugega, je pa ljubljančan, in to stanovanje ki ga ima

tukaj je eno izmed ostalih ki si jih še lasti. Mlad delničar.



Tolko o zelju in lizingu.



Se opravičujem za Off.
 
Nazadnje urejeno:

platium

Zelenc'
20. nov 2007
18
0
1
Če bi favšija gorela, potem bi v sloveniji petrol in istrabenz bolj bogo poslovala :p.
Pač vsaker oči majo svjga malerja (pleskarja)
smile-1.gif
.

Jst osebno sem že videl to X6 v živo in je, vsaj za mene, veliko lepši kot pa na slikcah.
Kdo si ga bo pa kupo, mi pa dol visi, in tudi hvala bodu, da si ga lahka vsaj kdo kupi. Pa če je dobil denar tako ali drugeče, znajdo se je pa....
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
prau mas Malcom

pa se to, eni tu na forumu takoj ko se omeni bmw, audi, merc,...zacnejo pisat kak si ljudje prvosijo novga audija pol pa nimajo za dopust (npr. wacko)

pa ljudje dejte se nehat smesit, tist ko si kupi tak auto si ga zato ker si ga lahk prvosi,

vi se pa se kr naprej tolazte, da tisti pol ne grejo na dopust, jejo sam zelje in zivijo u garsonjeri brez pohistva

Dej če se že spravljaš komentirat moje poste, vsaj preberi moje poste in poglej na katere poste sem replyal...... najlažje je iz "razprave" vn strgat en stavek in si ga po svoje razlagat.
smirk-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Ma tole je pa res kr neki
bonk.gif
spet za bumbarje, ki misljo da bodo in z tako gajbo:

5.jpg


title_s.jpg


16.jpg


MA če bi ga fajn u podn dal in ne bi bil kao terenc bi še zgledal nekak
grin1.gif


Aja :
Poslastica pa je model BMW X6 xDrive50i, ki ga poganja popolnoma nov 4,4-litrski V8 motor s twin-turbo tehnologijo in najvišjo močjo 300 kW (407 KM) in s tovornjaškim navorom 600 Nm.

Ne bojo glih "in" bojo pa high
smile-1.gif


Pač mali ljudje ki rabijo visoko se vozit da medtem druge na dol gledajo
wink-1.gif


Pa SUV je tak da je VAAAAAAAAAAAAAREEEEEEN
bonk.gif


NA splošno zgleda da je tendenca v industriji da se avte viša (in obtežuje), potem pa poskuša vozne lastnosti spraviti na nivo športnih kupejev.....
bonk.gif


Potem pa taki avti ne vidijo niti malo terena, še trave ne (razen če kak mulc s 3 dni starim izpitom slučajno na testni vožnji ne zleti na travnik pri 100kmh+)
grin1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Blazno lep in tudi ne dvomim v uspeh tega avtomobila, sicer pa bomo videli kaj boste porekli čez leto ali dve. Podobno se zgodi z vsemi BMWji, pač detajli odločajo.

Sicer pa ti SUV-i zmorejo na terenu več kot si 90% ljudi tukaj sploh upa.

Nekdo je omenil tudi, da je serija 6 skropocalo.
stupid-1.gif
. Očitno ste eni slepi in vseh detajlov niti ne opazite, dobro si bi bilo pogledat tudi oddajo kako je avto nastajal. Še bolj zanimivo bi bilo slišatl C. Bangla, ki ti lahko vsak najmanjšo malenkost razloži zakaj je tako speljana kot je, predavanje bi trajalo verjetno cel dan pa še kaj.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Eh sede komentar z TopGeara: ker je bolši oz lepši M5 ali M6: kot bi uprašal ker Schumacher je bolj lep..