P: Sony Ericsson P1i + navigacija

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik PeternelG pravi:
sej se ne gre za telefon, gre se za to, da trdi, da ni slovenska garancija, pa še posmehuje se mi
smile-1.gif

Jaz rabim nekaj za tamalo, da se bo igrala. 15 eur je ponudba, kaj praviš?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Tukaj
grims-1.gif
..

Ne, kar se garancije tiče, me res zanima.. Zato, ker poznam Ibis trade
wink-1.gif

In glede na to, da je to telefon letnika 2007, mi je malo čudno, da ima 2letno SLO garancijo...

Kakorkoli, uspešno prodajo
zmaga.gif
 

PeternelG

Pripravnik
3. nov 2010
158
0
16
36
ŽIRI
Na garancijskem listku piše pač model telefona, IMEI številko, št. računa garancisjkega lista, datum prodaje, podpis in žig prodajalca.

Če obrneš listek piše z rdečo in tiskanimi črkami tole: " GARANCIJA ZA APARAT VELJA 24 MESSEC OD DNEVA NAKUPA. GARANCIJA ZA PRILOŽENO DODATNO OPREMO VELJA 12 MESECEV OD DNEVA NAKUPA. "

Telefon sem danes prodal, vendar sem poslikal garancijski listek, da bom še slikovno pokazal, da to ni nobena nategvancija in ne mislim nobenega nategnit.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
Saj ne gre tukaj, da bi kdo koga nategnil.

Še najbolj se mi zdi, da so tebe ali tvojo žlahto, ko so en pretekel model utural verjetno za polno ceno okol 250€.
 

B81

22. jul 2007
34.524
8.970
113
To je uvoznik kupil discounted models iz recimo UK za male pare, zdaj pa on sam nudi garancijo. Ni problema, če ne pride do napake, katere ne znajo popraviti pri nas, kot recimo pri Vivazu in gre telefon v Slovaško na tovarniški servis...Morda bi bili tudi factory refurbished modeli, ki so kot novi in spet naš prodajalec nudi garancijo. So pa mislim da to kar zanesljivi modeli, tako da 2 leti bodo že šli
smile-1.gif