Oznacevanje na domofonu :mad:

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Ne vem, ne vem. Bojim se, da je odgovor na to zagonetko zavit v dim skrivnosti in da poštar ni verjetna razlaga. Si že prejel kakšen nenavaden klic, odkar si označen?
smile-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ma nisem jaz. oz babica, pač spomnim se, da sem videl na domofon ene 2 črtice pri različnih imenih.

Je pa res, da si lahko marsikateri kriminalec tak kaj označi (pa tudi če si akviziter tak označi, da se pri tebi ''splača'' gnajvit, ni prijetno).
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ma nisem jaz. oz babica, pač spomnim se, da sem videl na domofon ene 2 črtice pri različnih imenih.

Je pa res, da si lahko marsikateri kriminalec tak kaj označi (pa tudi če si akviziter tak označi, da se pri tebi ''splača'' gnajvit, ni prijetno).

A ma babica Kirbyja doma? Poleg Vorwerka seveda. Ali ima veliko enciklopedij na knjižni polici? Če je to res, pa da ima še oznako, potem res velja tisto kar si v oklepaju napisal...
grin1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Hehehehe, nič takega. Čeprav neznansko rada odgovarja na telefonske ankete
grin1.gif

Ah, to pa ni panike, imajo starejši radi če se lahko s kom malce pogovorijo, sploh takim, ki jih posluša
grin1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Se mi zdi, da sem pri babici v bloku tudi že videl na domofonu kako malo črtico... Mogoče samo poštar nasloni papir na steno, ko piše potrdilo o dostavljeni pošiljki, pa po pomoti potegne mimo?

Tako točno to sem mislil.
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Bloki po Lj in vecjih mestih so oznaceni pri zvoncih ali na nakaterih mestih z znakci,
ki so med drugimi nekateri tudi poimenujoci kdaj so sostanovalci doma in kdaj je
stanovanje prosto za vlom
grin1.gif
le bojte se jih.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jaz vedno rečem, da se mi ful mudi v službo in odložim. Sej se mi smilijo tisti, ki morajo vsak dan x ljudi poklicat in dobit odgovore na glupa pitanja...