Otvoritev diskoteke YUCATAN

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Predprejšnjo soboto še ni bilo Lenta, to soboto je pa itak že zaprt bil (Yucatan, ne Lent).
hysterical-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Tebi so tudi rekli, da bo Simony vrtel v Yucatanu. Nevem kak vir informacij imaš ti to.
hysterical-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
KSZ.

Meni samo ni jasno, nevem... Če bi meni stari belna ponudo, da reopnam zadevo nebi upal vzet sluzbe...
Tisti časi so mimo, danes morajo diskoteke bit na dosegu roke,... Pred desetimi leti smo se pač vozli po 25km
daleč, danes pa se niti 5 nebi več, če res ni treba.


V Yuki kvečemu on lahko dela evente, recimo 1x na 3 mesece, da dobi kakega dobrega DJ-a, pa če mu rata
prodat 2k kart in nekaj pijače, pa da si postrani naredi nekaj dnarja, sicer pa je tista lokacija in ime OUT...
In časi ko so se tolari v vrečkah za smeti nosli so daleč daleč zadaj in jih sigurno nebo nazaj, vsaj na tisto lokacijo ne...
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Je kar lepo poštimano in kar je najpomembnejše - ne smrdi več po plesnivem.
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Kaka glasba se vrti?

Modernizirali so zadevo (kadilnica, dj, večji izbor pijač), zelo soliden klub.
Jaz sem bil doli v soboto in sem bil pozitivno presenečen, zaenkrat same pohvale, edina stvar ki me je resnično zmotla, je bila
ta da me je redar vprašal po osebni, nebi mel nič proti, če nebi bil ene 5 let mlajši od mene. In seveda nisem mogo not
rolleyes-1.gif


Pride kolega s katerim stopima preko vrste, in ker ta naduti mulc ni vedel da naju njegov "šef" spušča preko vrste, mi reče:
"Si šel domov po osebno?" V tistem prestopima mimo, in naju gleda kot da sma z Jupitera prišla z ladjo, pa mu pravim
"Pa kam se zaganjaš pa bildaš ego model?"
To je bla edina negativna izkušnja takoj na začetku, ampak redari so tak od neke službe, tako da s samim klubom nimajo
skupnega nič razen da stojijo na vratih in opazujejo kak si mi kak komad iz kluba zavlečemo.


Priporočam obisk, pijača je hitro, muzika izvrstna, kadilnica na dosegu roke, skratka bo kar med top 5 klubi pri nas za moje pojme.
 

B81

22. jul 2007
34.615
9.039
113
Hmm, tudi mi čakali v vrsti v soboto, ampak tak super tud ni, je reko zeko, sma s kolegom šla v sosednji lokal, pa pol v fuega...
 

B81

22. jul 2007
34.615
9.039
113
Jeeeeeeeejj , samo zakaj ni Stavros???
hysterical-1.gif




VABILO



Discoteka Yucatan praznuje

15. OBLETNICO

Petek, 27. avgusta 2010 s pričetkom ob 22. Uri

Ob tej priložnosti bo samo za vas nastopil priljubljeni hrvaški zvezdnik

DRAŽEN ZEČIÆ.

Koncert bo prvi v nizu nepozabnih dogodkov, ki se bodo zvrstili v novi sezoni.



Vljudno vabljeni!