Otroška oblačila

Samokolnica

Zelenc'
25. okt 2012
7
0
1
Podarim...

4 velike vreče otroških oblačil (bodiji, spodnje perilo, majice, hlače, poloverčki, ...). Velikost od 0 - 4 let, za fantka in punčko.
Oblačila imajo znake nošenja, nekatera so zapackana (ne gre sprati).
So pa oblačila čisto ok za doma ali za na igrišče.

Če kdo potrebuje naj me kontaktira na ZS.

Predaja v MB.
 

Samokolnica

Zelenc'
25. okt 2012
7
0
1
Oblačila takoj in brezplačno oddam, ne mislim pa si s tem delati stroškov.

Kaj ni tak, da bi za Karitas moral vse stvari še enkrat oprat pred oddajo? Morebitne madeže, ki se komajda vidijo odstraniti? Sortirati po spolu in po starosti? Pol pa še jim tja peljati in še poslušati kake očitke, da kaj nisem vredu naredil ...?
 

Samokolnica

Zelenc'
25. okt 2012
7
0
1
Če je to res ali ne, ne vem, ampak so mi povedali, da na karitasu zahtevajo celo perilo oprano v čistilnici in zraven imeti potrdilo.
hysterical-1.gif


Na podarimo.si pa neko pogodbo podpisati?

Preko bolhe pa me bo čez čas kdo jahal, da sem mel dobiček od tega...

Če se noben ne bo javil, bo šlo pač v keson. Mi bo žal, ampak ne mislim se zajeba_vati, in iskat nekoga ki bo to potreboval.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
A niso nekje postavljeni kontejnerji za oblačila? vsaj po LJ so. Drugače pa ne bodo komplicirali glede pranja v pralnicah ipd., važno da ni strgano in umazano, itak preberejo ker folk tud kej takšnega neuproabnega prinese. Zako da na rdeči križ MB nesi in bodo še veseli. Vseen bolje kot v smeti, edini strošek ti bo tisti liter bencina ko se boš tja zapeljal.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Samokolnica pravi:
Evo...

Oblačil več ni. Sem kar vesel, da sem jih lahko oddal nekomu, kateremu bodo prišle prav.
zmaga.gif

Lepo od tebe.