Ostal brez družbe

I

Izbrisan uporabnik #9334

Demz - se popolnoma strinjam s tabo, pes je idealen za navezovanje stikov sicer je obveznost ampak se splača ker če z psom ne najdeš babe potem je tud na plesu al pa v hribih ne boš. Je znanc ostal brez babe in je nabavil psa (prej pa si je parkrat sposodil našega) in voila-čez pol leta poroka in jamranje ker mu žena ne pusti met psa.

Ja, tako nekako to gre. Če se pa uspeš še oženit na štajersko, pa tudi psa ne nucaš več.

Sedaj se norčujem, toda v resnici funkcionira. :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Saj veš, pes ni nič kriv. Kriv je lastnik psa.
Če se ti pride srna vsrat pred bajto, - kwa boš? Se jezil na celo hosto, ki raste okoli tebe?
No, torej pes se pa mora tudi nekam podelat. Problem je nastal, ker je srn kakih 5, psov pa 50. Za tistih 5 srnic skrbi lokalno lovsko društvo, za onih 50 psov pa sosedje, s katerimi si se že davno nazaj skregal - saj ni več znano, zakaj.
Tako pač je. Kdor si ne more dobit človeške družbe, si pač poišče pasjo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, pišuka, .. saj tudi tebe, ko se naliješ tistega cvička, najprej pes najde :p , "najboljši prijatelj", :valjamse: .

Imajo te radi. Sicer ne bi tako zabavljal, kako jih imaš tako preveč okoli sebe :valjamse: .
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Ko zapreš ženo in psa za dve uri v prtljažnik avtomobila in ga potem spet odpreš, kdo te bo vesel :evil: ?


ontopic: pri kolesarjenju, plavanju si bolj kot ne sam.
Hribi so bolj primerni, sploh če greš na izlete s skupino (lokalno PD).

PGDji bi znali biti najboljša izbira.

Plesni znajo biti jeba, ker ponavadi ženske pripeljejo na tečaj svojo drugo polovico (obvezno prostovoljno) oz. se bolj malo samskih tam.
Pri jogi so ponavadi same ženske in spet izpadeš čudno.


Postani mehanik za Alfe, vedno bo posla :fredi:, morda kakšno samsko ujagaš.
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
tudi odvisno od starosti... ampak hribi so ziher dobra izbira sploh s kakšnim lokalnim društvom. modeliranje? recimo jadrlana letalca če imaš žilico za to.
nekdo je rekel da nekje v ljubljani vsako soboto ljudje igrajo družabne igre... kdo ve več?

aja... poleti pa obveno z nahrbtnikom po svetu pa poročat johannes to bo tudi veliko družbe.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.730
6.341
113
Pomoje je smiselno da je druzba kjer so tud bejbe... ker bo slej al prej tud to zelel... tko modelarski klubi itd odpadejo
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jason

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
tudi odvisno od starosti... ampak hribi so ziher dobra izbira sploh s kakšnim lokalnim društvom. modeliranje? recimo jadrlana letalca če imaš žilico za to.
nekdo je rekel da nekje v ljubljani vsako soboto ljudje igrajo družabne igre... kdo ve več?

aja... poleti pa obveno z nahrbtnikom po svetu pa poročat johannes to bo tudi veliko družbe.

BREZ nahrbnika, ampak s 500 evri - v Srbijo. Da mi ga vlečeta dve 20-letnici.
Sta mi ga pa tisti dan, ko so četniki izstrelili dve raketi na Zagreb, ker so mislili, da bodo zadeli Franjota na Pantovčaku...

Hebeš kulturne spomenike... Zanimivo je avtohtono prebivalstvo. Sosednjih držav. Ženskega spola. Če si moški, če nisi p....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Zgleda je bil v 90s "vikendaš" (borec čez weekend)...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Še ena na to temo ...
 

Priponke

  • Capture+_2020-01-10-21-14-21~2.png
    Capture+_2020-01-10-21-14-21~2.png
    442,1 KB · Ogledi: 225
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N