Oskarji 2015

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Sej to je nekak fora, da ni vlog za njih, ki bi imele možnost na oskarjih (po njihovem).
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja tam je z razlogom tako, ker so pač belci zanič kar se tiče teh športov.

Zato pa me zanima s čim črnci to opravičujejo, če je res kakšna vloga, ki bi si zaslužila nominacijo pa so jo (namerno) pregledali.

Iz glave bi dal mogoče edino Straight outta comton..to je pa tudi vse po mojem...
Veliko je belcev ki so v basketu odlični, v šprintu pa jih ni, žal
tongue-1.gif


Je pa en dal dober komentar na fb...baje da imajo afro-američani neke svoje "oskarje"...pa je dal en lep komentar oz. vprašanje...koliko belcev je tam nominiranih
grin1.gif
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik sergio pravi:

V kinu od: 22.01.2015 (Slovenija)

to sem videl, vendar na spletni strani od kina pa nikjer ne bu ne mu okoli tega filma, pa smo npr. 22, ko bi se naj kao začelo predvajanje
bonk.gif
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Citat:
Uporabnik sergio pravi:

V kinu od: 22.01.2015 (Slovenija)

to sem videl, vendar na spletni strani od kina pa nikjer ne bu ne mu okoli tega filma, pa smo npr. 22, ko bi se naj kao začelo predvajanje
bonk.gif

ti to resno
confused-1.gif


V kinu od: 22.01.20 15 (Slovenija)
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik sergio pravi:
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Citat:
Uporabnik sergio pravi:

V kinu od: 22.01.2015 (Slovenija)

to sem videl, vendar na spletni strani od kina pa nikjer ne bu ne mu okoli tega filma, pa smo npr. 22, ko bi se naj kao začelo predvajanje
bonk.gif

ti to resno
confused-1.gif


V kinu od: 22.01.20 15 (Slovenija)

žal ja, sam se je datumsko vse tako pokloplo, da sem enostavno spregledal l. 2015 oz. nisem videl, da je bila tema odprta že lani
zmaga.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.556
113
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja tam je z razlogom tako, ker so pač belci zanič kar se tiče teh športov.

Zato pa me zanima s čim črnci to opravičujejo, če je res kakšna vloga, ki bi si zaslužila nominacijo pa so jo (namerno) pregledali.

Iz glave bi dal mogoče edino Straight outta comton..to je pa tudi vse po mojem...
Veliko je belcev ki so v basketu odlični, v šprintu pa jih ni, žal
tongue-1.gif


Je pa en dal dober komentar na fb...baje da imajo afro-američani neke svoje "oskarje"...pa je dal en lep komentar oz. vprašanje...koliko belcev je tam nominiranih
grin1.gif

Ja neki ghetto rap wannabe movie bodo nominirali, toliko okus pa upam da še premorejo
wink-1.gif


Kje je sploh seznam letošnjih nominacij, da vidim kaj vse je sploh v igri in če je (po mojem okusu) upravičeno.

PS, razen di capria
wink-1.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.468
113


Nominacije 2016

Nekako so pričakovali, da bo nominiran Samuel L. Jackson, mogoče tudi Will Smith in vsaj kakšna vloga iz Comptona. Za Creed je nominiran Stallone za stransko vlogo, ne pa Michael B. Jordan za glavno.

Po drugi strani je bilo lani za televizijske nagrade Emmy nominiranih 18 temnopoltih igralcev.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.468
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Men pa dol visi za te oskarje edino to me zanima ali ga bo DiCaprio že dobil enkrat ali še kar ne
grin1.gif
Matt Damon je bil v Marsovcu odličen, tako da je močna konkurenca. DiCaprio je sicer dobil zlati globus, bomo videli kako se bodo odločili.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Se strinjam ja tole glede marsovca the colonizerja
grin1.gif
Drugače pa filma the Revenant še nisem gledal a predvidevam, da mora biti igra odlična glede ena to, da je tako malo besedila in je treba potem res dati vse v igro. In pa seveda glede na to, kakšne performanse je že pokazal DiCaprio v preteklosti.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.556
113
Kaj pa pitta pa so pozabili, ali pride na vrsto drugo leto?

Samuela so mislili v tarantinovem filmu? Je bil kar OK, ampak pač di caprio pomoje boljši
wink-1.gif


matt damon pa mi ne potegne, ni bil nek presežek, če bi shujaš tam dejansko tako kot je bil grafično obdelan bi rekel, tako kot Bale ali 50 cents pred leti
wink-1.gif
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
[cenzura] a pedri se pa še niso zganil da ni njihovga med nominiranci? čudn mal...al pa gcwaki? jest mislm da si tut kak islamist zasluž nominacijo pa ofkors glavna zvezda bollywooda in kim đonk un
jezen.gif

da jim jebem mater belsko
grims-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.652
6.508
113
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
[cenzura] a pedri se pa še niso zganil da ni njihovga med nominiranci? čudn mal...al pa gcwaki? jest mislm da si tut kak islamist zasluž nominacijo pa ofkors glavna zvezda bollywooda in kim đonk un
jezen.gif

da jim jebem mater belsko
grims-1.gif

Buco, dolgočasen si že s tem tvojim nabijanjem po forumu.
bonk.gif

Spet si falil temo. Tukaj je debata o filmih.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Tale fadilče bi lohka igrau u unmu filmu Let nad kukavičjim gnezdom, idealka je tut za trierjev Idioterne pa top šit izbira za Butnglavce. dobr mu gre pa tut za Shutter island. Niti castinga neb rabu, a je tko fadilče mamino?
grims-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.652
6.508
113
Buco, izgleda so to edini filmi, ki si jih videl, drugače pa kot opažam nimaš pojma in bi bilo lepo, da se odstraniš iz teme, ker samo smetiš. Partizani in komunjare so malo višje. Srečno!