Oropali banko v Cerkljah :(

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
..sredi belega dne.
shocked-1.gif


http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,1735,242639
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.330
954
113
Se mi je takoj zjutraj nekaj čudno zdelo, ko sem se proti Cerkljam peljal in je bila na nasprotnem pasu stoječa kolona vozil. Policaji so pregledoval avtomobile na koncu letališke ograje v smeri proti Šenčurju. Kolona pa je bila dolga skoraj do semaforja pri vhodu na letališče... No, v Cerklah sem pa vidu trak pred banko in takoj vedel za kaj se gre...

Količine pa še ni znane? Bo kar dost, če je blo glih pred penzijo...
bonk.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Kako PRED penzijo? Penzije so talal že v petek, saj jih dobijo zadnji delovni dan v mesecu.

Pomoje so kar v redu pokasirali.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
ROP PE GORENJSKE BANKE V CERKLJAH – obvestilo medijem

Kriminalisti Sektorja kriminalistične policije PU Kranj so dne 17.10.2007 odvzeli prostost 45 letnemu Kamničanu, ki je osumljen storitve kaznivega dejanja Ropa po 213. čl. Kazenskega zakonika. Dejanje je bilo izvršeno dne 29.09.2007 ob 08.03 uri v poslovalnici Gorenjske banke v Cerkljah na Gorenjskem, na Trgu Davorina Jenka št. 10.
V dosedanji preiskavi je ugotovljeno, da sta storilca prišla v prostor, kjer se nahaja trezor banke skozi prerezane kovinske rešetke na oknu, ki sta jih prežagala že nekaj dni pred tem. Ob vstopu v banko sta z uporabo fizične sile in solzilca onesposobila oba uslužbenca banke, ter iz prostora trezorja in poslovalnice odnesla preko 7.000 Eurov v različnih valutah in apoenih. Takoj za tem sta skozi okno zapustila banko.
45 letnega osumljenca bodo kriminalisti dne 18.10.2007 v popoldanskem času privedli skupaj s kazensko ovadbo in dokaznim gradivo k preiskovalnemu sodniku Okrožnega sodišča v Kranju.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Končno so ratali pametni v bankah in začeli pisati oz prijavljati nižje vsote od dejanskih, da bo mogoče odvrnilo ljudi od podobnih dejanj. Ni čudno da bi vsak ropal banke če piše potem v časopisih, da je bilo ukradenega veliko več € kot je bilo res.