Oprema

I

Izbrisan uporabnik #488

ebay ma vse
smile-1.gif


http://cgi.ebay.de/ULTRA-Stand...=item53dc8db87b

http://cgi.ebay.de/2x-W5W-HALO...=item4a9de1f21e
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Oziroma sem celo par let nazaj imel takšne žarnice, dobijo se v Intersparu
smile-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Oziroma sem celo par let nazaj imel takšne žarnice, dobijo se v Intersparu
smile-1.gif

To je že bolje ... ker na ebayu za dve žarnici + poštnina za 29€ je pa malo TOO MUCH .
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, jaz sem te imel v avtu iz Interspara in so se stopile, tako da jih je bilo kar veselo dobiti ven iz žarometa.
Glava je namreč padla v žaromet, sem potem "lovil ribe" po žarometu z žico.
In to na obeh žarometih, očitno jim je bilo prevroče.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ej Snecer, hvala za info iz prve roke.
Po tem kar se ti je zgodilo, nisem več tako navdušen nad svojo idejo.
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne vem kaj je bilo.
Zamenjal sem vse žarnice tedaj za modre tudi kratke in dolge.
Kratke so crknile po 14 dnevih, pozicijske čez tri tedne stopljene, dolge sem pa kar sam ven dan
smile-1.gif

Je pa to bilo poleti, samo vseeno to ne more kar tako crkniti.

Raje si daj not LED žarnico, ki paše v takšno grlo, to pa bo mir.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Naslednjič ko se bova malo zapeljala z mašinami, lahko skočiva tja pogledat. Upam, da ne bom pozabil.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Jaz sem včeraj naročil Marushin 999 pri firmi TRG na Celovški v Ljubljani. Cena je akcijska 101EUR, razlika je le zaradi razlike v DDV-ju. Predvidoma jo dobim v roku 7-10 dni. Držim pesti, sporočim tudi tukaj.

Obljuba dela dolg(ega).
grin1.gif

Včeraj sem dobil SMS, da me naročeno čaka na Celovški v Ljubljani. Danes sem šel po čelado in vse je OK. Cena je 100,80 EUR, ostalih stroškov ni. Sem pa videl, da imajo nekaj robe celo na zalogi (jakne, čelade, dežni kombinezoni, razni spreji, verige in verižnike,...). Ker sem skeptik nisem bil prepričan, da bom prejel naročeno, sploh po tem, ko sem videl, da na internetni trgovini Louis nima več moje barve in velikosti čelade.
Vse pohvale.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Upam, da bo vreme zdržalo do nedelje, da jo preizkusim tudi na motorju. Tako "na suho" je občutek kar dober, lepo objame tudi mojo tintaro. Pa še relativno lahka je.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Sem sprobal kar danes. S čelado sem zadovoljen, je nekoliko bolj glasna (tako kot vse športne čelade), edino na zapenjanje z dvojnim D obročkom se moram še navaditi.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Jaz sem pa lih včeraj nabavil nov kombinezon,škornje,želvo,etc...prejšnjo usnjeno jakno od Berika pa prodam, če slučajno veš za koga. Je pa 48, nič prask,rabljena ene 20x.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Glede glasnosti se da vizir malo zrihtat baje. Nesi v Norik, bojo zrihtali! Mater, že 3 tedne odlašam, da si grem kupit to čelado! Tolk časa, da jih bo zmanjkal!
rolleyes-1.gif

Lost, mi lahko ceno napišeš na PM, pa kako sliko pošlješ, če jo maš slučajno? Poznam par ljudi, ki kupuje zdaj opremo. Tudi sam, ampak verjetno ne ledra.
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Imaš na PM.
Sebi sem pa ravno včeraj nabavil nov komplet od Dainese, tko da samo še vreme čakam
grin1.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Jst mam kr stalno zapeto to, pa potem samo prek glave potegnem in zategnem. Sej je verjetno isto kot pri x-lite?
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Poznam par ljudi, ki kupuje zdaj opremo. Tudi sam, ampak verjetno ne ledra.

Mam za prodat moško moto. opremo...če je kdo zainteresiran..nošena 2x na sopotnikovem zicu.
-Dainese leder dvodelni kombinezon št. 48
-Dainese želva
-TCX leder +gore tex mebrana škornji št. 43
- Alpinestar rokavice


več info na PM, če koga zanima
 

mobilni

Pripravnik
14. jan 2009
367
0
16
Ribnica
Mene pa zanima kolikšne so povprečne cene opreme. Ne ravno najslabši drek in ne predrage. (čelada, rokavice, kombinezon) oz. (čelada, rokavice, jakna+hlače + ledvični pas)
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Na kratko, jakne okoli 450-500€ , rokavice 150-200 , kombinezon 900-1000 , želva 100 , škornji 100-250, čelada 300-700

Svetujem ti da vzameš usnje, meni ni niti malo žal,pa sem imel možnost vozit se z obojim že. Če nisi prevelik,ti lahko celo prodam 20x oblečeno jakno usnjeno od Berika,ampak več na PM...