Oprema

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
Dejansko niti 1x še ne prešvicana oprema, saj je bila na motorju le 3x.

grin1.gif


1x je Chuck Norris to opremo obleku 2x
tongue-1.gif

Kaj ti vedno ko se vsedeš na motor prešvicaš kompletno opremo?
Dejansko je bila oprema na motorju le 3x na kratkih furah......torej tako malo rabljena, da niti prešvicana ni bila!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Šuhi so lahko problem. Vsi ne švicajo enako, pa še kakšne glivice ipd. Poznam enega ko ne bi obul njegovih čeveljev, čeprav jih je samo gledal
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Diavel?
smile-1.gif


p.s.
Zakaj pa prodajaš? aja, "že" dve leti ga imaš.
 
Nazadnje uredil moderator:

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Živjo fantje!

Nabavljam novo čelado, pa sem bi do sedaj zelo zadovoljen s Schubertko.
Ker nisem preveč na tekočem z najnovejšimi zadevami, me zanima kaj priporoča Alter. Zahteve so, da je dobra čelada in da je preklopna.
Sam sem se najbolj ogrel prav tako za Schubertko. C3 Pro, nekje za 500€. Primer:
http://www.ebay.de/itm/Casco-S...#ht_3764wt_1161

No, da vidimo predloge.

LpT
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Ima kdo kakšno priporočilo, kje kupiti Shoei čelado? Slo, tujina...

Konkretno gledam J Cruise za maxi skuter. Kakšne uporabne informacije v zvezi z njo, izkušnje...

 
Nazadnje urejeno:

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Shoei mas v Autocommerce v LJ in MB ter AS Honda v LJ. Sam sem sedaj svojo drugo Shoei-ko nabavil pri Bostjanu v AC Maribor.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.911
274
83
tam ko se terc po tori rola
Res je problem preklopnih čelad teža in hrupnost. Ampak že minimalna sprememba nagiba šipe ali zvišanje/znižanje naredi čudeže.. Sam sem preklinjal na vse pretege, ko mi je piskalo in šumelo... potem sem pa kot šipe malo dvidnil. Dan in noč. Naslednja čelada bo spet preklopna.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz imam toniran vizir na nepreklopni, če grem kam dlje, vzamem prozornega poleg zaradi morebitnega dežja ali teme, sicer pa ni potrebe.

Tako da sončnih očal ne rabim
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Tudi jaz imam toniran vizir na nepreklopni čeladi, z zunanje strani pa je še metaliziran. Je le rahlo toniran, tako da pri močnem nizkem soncu ni prav učinkovit, pri vožnji ponoči ali v slabem vremenu pa mi ga ni potrebno menjati.
Naslednja čelada bo imela notranji sončni vizir.
Sem pa zadnjič govoril z nekim letečim policajem, ki je skritiziral Schubertov sončni vizir, saj pravi, da se svetloba čudno lomi, zato raje vozi s sončnimi očali.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Uporabljam Nolan N90 in sončnega vizirja ne morem prehvalit. Res ena boljših pogruntavščin zadnjih nekaj let na področju čelad.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ko se bos vozil, bos dojel....
grin1.gif


A drugac pa ne dobis plinov v celado al kako? Mas ti neprodusno zaprto?
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno: