Opel Astra ali Kia Proceed za okrog 4500 EUR?

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik darlev pravi:
Lahko povem iz prve roke. Imam proceed 2010 z istim motorjem kot ta v linku in city oprema, razen luči in notranjost je druga. Kot so že napisali podvozje je res trdo in na naših luknjastih cestah izredno glasen (malo poskakuje čez luknje). Kar se motorja tiče je za zmerno vožnjo dovolj močen, seveda če gledamo da je 1.4 in tudi teža avta ni majhna. Poraba se mi giblje od 5.5 relacija do 7,5/8 mesto.
Je pa avto zanesljiv (saj v mojem primeru), ker do sedaj menjan v garanciji električni servo mehanizem (pa še to preventivno) in dvakrat ploščice pa sedaj bom menjal šipke stabilizatorja. Ima pa avto trenutno 178.000km.

No js mam pa astro 2008 z 1.6 mašino in 115KM.

Avto je požeruh v nulo. Sedaj, ko vozim ko penzjonist, sem nekako prišel na malo pod 8. Je pa to kombinacija večinoma obvoznice in mesta, občasno daljša relacija po AC. Samo po mestu pod 9 garantirano ne prideš...

Avto imam od novega in sem v teh letih menjal toliko "standardnih" zadev, da bi ga 2 tedna nazaj skoraj zažgal
grin1.gif

Definitivno sam bolj priporočam ceeda.

aja, sam imam znižano "športno" podvozje original, tako da je avto trd in težko primerjam z navadnim.