One ugly MF

Vocko

Pripravnik
20. avg 2007
60
0
6
Novo mesto
Ma grozna je! Megane je bil tak, da je enim bil všeč, drugim pa ne. Laguna je pa vsem za kozlat, ne vem, kdo bo to sploh kupoval.

Me pa resno zanima, če jim bo ratalo popravit zanesljivost. Mi smo pri prejšnji generaciji Lagune morali menjati sprednje roke pri 50kkm, s tem da je avto 90% uporabljala mama, ki se zelo počasi vozi. In to se mi zdi popolnoma nesprejemljivo.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
OFF: res je nesprejemljivo, da tvoja mama vozi zelo počasi ;-)

ON: Megane II ima za moje pojme prav super obliko, tole pa je (vsaj na slikah) res nekaj čudnega, še posebej sprednji del.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.619
113
Sodelavec ima službenega megana (edini si ga je izbral) in kdaj nanese debata na avtomobile, se čisto vsi norčujemo iz grdote njegovega avtomobila, on pa je že itak navajen, pa se še sam norca dela
smile-1.gif

sem bral včeraj test lagune in so baje dali zdaj velik poudarek na kakovost. so zgleda le pogruntali da so trenutne lagune bolj polizdelki
jezen.gif
 

Toro

Pripravnik
20. avg 2007
112
0
16
Tragičen, tragičen sprednji del. Skrbi me, kako bodo "izboljšali" šele megana in njegove različice.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Od odspredi zgleda kot en jeben martinček, zadek je pa grd ko od Seat Leona - nekakšna Žalostna sova
grin1.gif

Grdobija^2.
Ampak, tamal megan ni tolk švoh za pogledat (sploh, ko se spomnim na reklamo "Gospa doktor, prosim za demonstracijo ...shanking an ass" - dobra
cool-1.gif
). Tavelk je bolj grd, tak, kot un citroen izpred 1970 nekje.
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
KSZ

Meni je pa kar všeč - celo bolj kot ta, ki se prodaja trenutno. Ampak, govorim seveda o karavanski različici...
Vprašanje je, kaj so naredili na kvaliteti izdelave in na kvaliteti vgrajenih komponent...

Drugače pa ja, kot je rekel Tommas - ko je prišel ven Megane 2, so se vsi zgražali, sedaj jih je veliko... Prav tako, so se zgražali nad twingotom, pa so jih v mesecu in pol prodali toliko, kot so planirali, da jih bodo prodali do konca letošnjega leta...
Očitno je ta desgin ljudem všeč
smile-1.gif
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.238
2.092
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik Chimay pravi:
Prav tako, so se zgražali nad twingotom, pa so jih v mesecu in pol prodali toliko, kot so planirali, da jih bodo prodali do konca letošnjega leta...
Očitno je ta desgin ljudem všeč
smile-1.gif

Ja že začnejo s popusti 2000€ ------->
Za ceno po ceniku stavim, da niso prodali nobenega.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Ja, Renaulti se večinoma dobro prodajajo zaradi popusta.. recimo delavci v Revozu imajo 15% popusta na nove avtomobile, to poletje pa kar 25%, če se ne motim..
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Tole se vidi, da je mašanica stare Lagune, Nissan-Renault Primere in pa kot dodatek je še ščepec Citroenove C5
smile-1.gif


Da bi le podedovala vse dobre stvari in čim manj slabih vseh trh avtov.

Malo se bo treba navadit nanjo, se pa strinjam, da je armatura lepa.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
po moje je bla glinena maketa vredu avto.... potem pa je padla na tla, en je to pobral s tal in potem so kr izdelali brez popravkov po tej maketi serijski avto...

Tudi znotraj.... krneki, ogaben volan...
smile-1.gif
Po moje so eksperimentiral z gobicami, koko in še čim... hkrati :D

Sej se ni za bat, je dosti lepše konkurence v razredu, novi Mondlc
srce-1.gif
, ...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
alfa ja, ce ne bi bil eden najbolj potratnih in tezkih avtov na svetu :S sreca da je lep, ce ne bi alfa propadla in bi jo kupli kaksni kvazi kitajci..spremenili v alfio roeo pa bi vozili kitajske ponaredke z 2 zvezdicam. Srečo so imeli.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Videm, da je res bolš, da gledam za Korejcem ali pa Kitajcem. Tole je k..c od ovce!
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.847
4.355
113
Citat:
Uporabnik Vocko pravi:
Ma grozna je! Megane je bil tak, da je enim bil všeč, drugim pa ne. Laguna je pa vsem za kozlat, ne vem, kdo bo to sploh kupoval.

Me pa resno zanima, če jim bo ratalo popravit zanesljivost. Mi smo pri prejšnji generaciji Lagune morali menjati sprednje roke pri 50kkm, s tem da je avto 90% uporabljala mama, ki se zelo počasi vozi. In to se mi zdi popolnoma nesprejemljivo.

Kaj ti pomaga če počasi vozi ko pa pojaha vsako luknjo na cesti kot večina...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.382
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Zakaj, maš kaka posebna očala?
cool-1.gif
Saj se lahko smejiš.
stupid-1.gif


V glavnem, na slikah v Delu ne izgleda niti pol tako slaba kot na slikah zgoraj. Ne pravim, da je lepa, ampak tam ni tako grda.

Tako da, počakajmo na Laguno v živo. Potem pa...