Omnia navodila

Razor

Pripravnik
10. avg 2007
31
0
6
Citat:
Uporabnik grube386 pravi:
Pa od kje vam 16 ur? Saj že xy let to ni več potrebno.
Pred 2 dnevoma sem si sam omislil Omnio, za novi fončič, saj mi je zvesti w810i pričel odmirati in mi na S! vržejo s 16h polnjenja. Sem se samo nasmehnil in samo rekel velja. Doma telefon takoj prižgan asap in izpraznjen v 4h, potem pa polnit dokler ni bila baterija napolnjena.
Hehe, že 6let nimamo nimh baterij, pa še vedno bluzijo s temi legendarnimi 16h polnjenja.
 
Nazadnje urejeno:

Razor

Pripravnik
10. avg 2007
31
0
6
Citat:
Uporabnik grube386 pravi:
Na kateri škatli pa si to nazadnje dejansko videl?
Btw, na vseh SE škatlah, samo da po novem 12h ali 8h in ne več 16h.
stupid-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Kam shranjuje filmčke poslane preko BT?
Včeraj sem prejel 2 fotki in 2 filmčka,fotke so na telefonu filmčka pa ni
confused-1.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
za zaklep držiš desni knof, ampak bolj fancy je s2u2
predlagam da si prebereš v forumu dlančniki temo obvezni programi za ppc, bo marsikaj bolj jasno
wink-1.gif

keri desni knof? tisti za prekinit klic? jaz če ga držim, se nič ne zaklene. me je že malo strah, da je kaj narobe...???
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
še eno vprašanje. v bluetooth meniju imam prednastavljeni dve sparjeni napravi od prejšnjega lastnika, bi jih pa rad zbrisl. kako se to zbriše? pa nekje je bil omenjen nek program, ki te vedno vpraša za potrditev, ko se hoče telefon povezat na gprs. to bi imel, ker se mi je včeraj kr sam povezal na planet, tega pa ne maram...
pa kdo ve v kateri mapi so shranjene melodije za alarm?
confused-1.gif


hvala
 
Nazadnje urejeno:

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
1.BT povetave/ z pisalom(miško) pritisneš na napravo in malo počakaš, pojavi se možnost delete.
2. Program nodata
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
hvala, bt uspesno zbrisal. kako pa si resil alarm. moj ima na izbiro samo kratke zvoke, alarm2, alarm5,beep. zvoki si kratki, za obrnit bi bili, da bi te zbudili pa ne verjamem. mape, kjer so shranjeni pa ne najdem, da bi noter dodal kaj drugega.
hvala
 

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Obstaja varianta, vendar sem si raje naložil G-alarm. Se mi zdi da je dosti boljši in enostavnejši kot orginal v WM. Najdeš ga na netu ali pa modaco forumu.
 

drseba

Zelenc'
13. jul 2009
1
0
1
Ali mi lahko nekdo pomaga! Kupil sem OMNIO! ko jo vžgem se mi pojavi okno za geslo. predvidevam da je to geslo "pin" in ne dela. Kaj je narobe?

hvala za odgovore
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Očitno je ta, ki ti je prodal omnio, nastavil geslo pri menjavi sim kartice. Najlažje je, da ponastaviš telefon - narediš hard reset.

Prižgi telefon, nato rži tipki za Klic in Končaj (send & end tipki) , medtem ko ju držiš, stisni stylus na reset gumbek samo enkrat, obe tipki pa še naprej drži, dokler se ti ne pojavi obvestilo na zaslonu. Nato pa le še stisneš tipko za klicanje.