Olimpijske orgije pardon igre

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Meni se zdi situacija precej nerodna in tudi žaljiva za koga.
Organizatorji očitno menijo, da so športniki in spremljevalno osebje, ki pride na olimpijado, v povprečju tako praznoglavi, da glede nekaterih preprostih stvari niso sposobni poskrbeti sami in jih je treba voditi in jim pomagati. Verjetno pa snovalci gradijo na izkušnja preteklih podobnih dogodkov.
Druga možnost pa je, da so proizvajalci kondomov s sponzorskimi izdelki pač dobili priložnost za dobro in poceni reklamo.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.731
2.345
113
Pomurje
Meni se zdi situacija precej nerodna in tudi žaljiva za koga.
Organizatorji očitno menijo, da so športniki in spremljevalno osebje, ki pride na olimpijado, v povprečju tako praznoglavi, da glede nekaterih preprostih stvari niso sposobni poskrbeti sami in jih je treba voditi in jim pomagati. Verjetno pa snovalci gradijo na izkušnja preteklih podobnih dogodkov.
Druga možnost pa je, da so proizvajalci kondomov s sponzorskimi izdelki pač dobili priložnost za dobro in poceni reklamo.
Bi bilo zanimivo Stareta vprašat o anegdotah na takih in drugačnih igrah.

Koliko sem slišal je vedno zelo pestro, pa po vsakih igrah lahko prebereš koliko gumic so porabili.

Vsi, ki so ledik in fraj, kar štepat in uživat. Ostali vezani, pa počakat teh 14 dni, da pridejo domov.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Ja, na olimpijadah je kar pestro. Sploh po opravljenih tekmovalnih obveznostih.

Podobno je na Erazmus izmenjavah, mnogo parov se spozna in obstaja tudi pojem Erasmus Babies. Menda se je na izmenjavah doslej spočelo milijon otrok.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
torej, ce potegnemo crto, se na vseh daljsih mnozicnih srecanjih spletejo vezi, nekateri celo napredujejo v pare.

sej, kdo pa ne bi? 24/7 si z vsecno osebo... mlad, navit,... nic nepricakovanega.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
I tata bi, sine

Jaz podpiram, naj kavsajo. Tja ko prideš kot mlad junc imaš pred sabo celo paleto našportanih mladih češpl. Kako ne bi....
Enako velja za ženske, tičov vseh barv in velikosti v neomejenih količinah, veš da mokra rata
 
  • Haha
Reactions: Janch

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Lepo je, da se pretekle prakse reciklirajo in tu imajo nekaj zaslug za dobre ideje tudi naši nekdanji politiki.
V SFRJ so izumili za širjenje bratstva in jedinstva mladinske delovne brigade. Danes imamo erazmus izmenjave in olimpijado, da se zajame precej večji del sveta in da ideja ne ostane skrita v delu Balkana.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
"Balkanske" so prakse, ki se vmes dogajajo in očitno morajo organizatorji to imeti v mislih in študirati namesto udeležencev, ki jih pamet očitno zapusti.
 
  • Haha
Reactions: msenjur

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
V mislih imam to, da jim mora organizator priskrbeti zaščito, ker sami nimajo toliko v glavi.
A jim robčke tudi priskrbi, če bi kdo kihal? Pa rezervne gate, če bi se kdo poscal od strahu pred tekmo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
verjetno da so robčki v sobah, ali pa vsaj toaletni papir.

pač novica s kondomi se lepše sliši, kliki so, debate pa tudi... cilj dosežen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe