OLED TV

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Imam že 4 leta LG C8. Dela cca 6ur na dan. Nobenih obvestil, osveževanja in isklapljanja. Vse to obdela, ko je TV v mirovanju.
6 ali pa 10 ur na dan pa ni razlika ali?
Do 9 ur gledanja se mi ni nilo vklopilo opozorilo.Bolje, da se zaslon očisti kot burni in.

LG mi žal ne sede :) .
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.865
57
63
6 ali pa 10 ur na dan pa ni razlika ali?
Do 9 ur gledanja se mi ni nilo vklopilo opozorilo.Bolje, da se zaslon očisti kot burni in.

LG mi žal ne sede :) .
A to ti pa sede, če nekdo ustanovi firmo, kot je TPV, pokupi nekaj kitajskih firm, začne izdelovati TVeje, in kupi še nalepko Philips, na katero se lepijo naivni kupci.
Tudi jaz gledam občasno več kot 10 ur, pa ni nobenih motenj z opozorili in prekinjanjem, za burn-in zaščito TV poskrbi neopazno med delovanjem.
 
  • Haha
Reactions: tomi

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.985
5.092
113
Samsung QLed je šel na servis tik pred končano 5 letno garancijo Razlog občasno utripanje na levo strani slike.
Mala verjetnost je da bodo našli panel za zamenjavo, zato obstaja možnost zamenjava z ekvivalntom, ali vrnitev kupnine. Zadnja opcija bi me verjetno najbolj razveselila. Zato sem sam začel razmišljat o OLEDu. Ko pa berem vaše poste pa me zopet skrbi tale burn in. Namreč PS4 se pozimi še vedno igra. Najbolj pa me skrbi direktni vpad sonca iz strešne okne na TV. Na QLedu to sploh ni bil problem, se je dalo normalno gledat. Kaj pravite, se raje držim kakega top LED modela in pozabim na OLED?
Oprostite ker smetim... nič nebo z novim TVjem.... Samsung je na 5 let starem TVju našel panel za zamenjavo. TV je že doma na polici.
Ni pa panel čisto enak kot je bil prej. Prej je bil bolj glossy in bolj temen. Zdaj je bolj mat, slika pa svetlejša kot prej. V panelu pa je več odseva kot prej. Skratka vrhnje steklo je bilo prej boljše. Kaj naj storim... da grem nazaj težit in dokazovat da je bilo prej drugače, kaj pa vem...
Zanima me kako bo zgledalo jutri, ko na njo posije sonce...

Je pa ena stvar boljša. Prej je imel malo efekta LCD dirty screen. Videlo se je na beli barvi. Jaz sem predvsem to opažal pri gledanju smučanja. No ta ima belo barvo čisto enakomerno svetlo in belo.
 
Nazadnje urejeno:

Mirc4u2c

Pripravnik
19. okt 2019
102
20
18
Sporočite tisti, ki boste res dobili ta OLED tv, ki je bil podan zgoraj v linku po ugodni ceni. Sicer se mi ne mudi z nakupom tvja, ampak bi vseeno rad posodbil na OLED, ker mi je zelo všeč ta tehnologija. Če bo kdo zasledil spet kakšno podobno akcijo naj prilepi sem. Gledam pa LG, Hisense, lahko tudi LG.
 

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
191
1
28
Sporočite tisti, ki boste res dobili ta OLED tv, ki je bil podan zgoraj v linku po ugodni ceni. Sicer se mi ne mudi z nakupom tvja, ampak bi vseeno rad posodbil na OLED, ker mi je zelo všeč ta tehnologija. Če bo kdo zasledil spet kakšno podobno akcijo naj prilepi sem. Gledam pa LG, Hisense, lahko tudi LG.
Tukaj dobiš sedaj za odlično ceno tale Philips model, ki je vsekakor kvalitetnejši od Hisense OLED modela..

 
  • Wow
Reactions: Samo Izoliranc